Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji tego, że już długo nie ma setki na Hipciu postanowiłam spróbować tu, może ktoś ma na sprzedaż w dobrej cenie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na zoohandel nie widziałam, ale może ślepa jestem.  :P A na Allegro o dziwo jest o 38 zł drożej niż na Hipciu.

Btw. orientuje się ktoś z Was czy na Hipciu można wybrać kolor kuwety, zakupując setkę?

Edytowane przez Lelianel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Te z allegro to prawdopodobnie inny producent, plus pięterka na stanie.

Z wyborem koloru kuwety pewnie jest tak, że można w obrębie tego, co mają na stanie. Zważywszy, że ta klatka pojawia się i znika, sądzę, że sprowadzają małymi partiami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cóż, trochę mi się nie widzi, żeby dopłacać 30 zł za taką samą klatkę, ale tylko z pięterkami. Te 30 zł mogłabym przeznaczyć na akcesoria i pięterko, i jeszcze by mi zostało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli klatka jest w Hipciu niedostępna, wyślij zapytanie przez kontakt na stronie, kiedy znów będą w sprzedaży. Sprawnie odpowiadają na wiadomości, na moją też czekałam jakiś czas.

Edytowane przez sarsaparilla

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli ktoś ma setkę na sprzedaż to ja rownież jestem chętna na kupno, nie musi byc z pięterkami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W ciągu tygodnia będę miał do odsprzedania setkę z hipcia, zielona kuweta, używana jakieś 9 miesięcy przez spokojnego lokatora więc w stanie bardzo dobrym. Jestem otwarty na propozycje, mieszkam w Krakowie więc ewentualny kupiec musiałby pokryć koszty przesyłki. Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o prywatną wiadomość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi