Skocz do zawartości
Allo

Chomiki w obiektywie - Lipiec 2016

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczynamy kolejną edycję!

W konkursie nagrody rzeczowe nie są przewidziane - jest to po prostu forma wspólnej zabawy i "nutki zdrowej rywalizacji".
Udział jest dobrowolny z przestrzeganiem regulaminu forum oraz zasad konkursu (patrz niżej).

Regulamin konkursu (warto sobie przypomnieć):

1. Konkurs jest tematyczny: wszelkie zdjęcia zgłaszane do niego muszą nawiązywać do tematu – inne nie będą brane pod uwagę. Tematy będą inne każdego miesiąca – jeśli ktoś będzie miał jakieś pomysły może nadesłać propozycję na PW, lub w temacie: http://forum.e-chomi...ozycje-tematów/
2. Do konkursu zgłaszamy maksymalnie 3 zdjęcia własnego autorstwa.
3. W konkursie mogą brać udział zarejestrowani użytkownicy forum - zdjęcia wysyłacie do mnie na PW opatrzone tematem wiadomości „Konkursowe - miesiąc”, np. Konkursowe - sierpień.
4. Na każdym zdjęciu musi być chomik, niekoniecznie nasz (np. brata, kuzynki, koleżanki – jednak za pozwoleniem właściciela). Bohaterem zdjęcia może być też chomik będący już za Tęczowym Mostem.
5. Każdy zdjęcie zgłoszone do konkursu musi zostać opisane imieniem zwierzaka, który jest na nim przedstawiony.
6. Tytuł zdjęcia jest opcjonalny, jeśli zostanie dopisany do zdjęcia - pojawi się pod zdjęciem.
7. Pod koniec każdego miesiąca będzie organizowane głosowanie – zasady głosowania poniżej.
8. Pod koniec roku będzie organizowany konkurs na najlepsze zdjęcie roku – udział wezmą najlepsze zdjęcia z danych miesięcy – konkurs grudniowy będzie krótszy o 1 tydzień, który zostanie przeznaczony na głosowanie "końcoworoczne".
9. Zdjęcia zgłaszamy w podanym terminie, zostaną one opublikowane po terminie zgłoszeń i w tym czasie będzie głosowanie. Jeśli do udziału w danej edycji konkursu zgłoszą się mniej niż 2 osoby, konkurs w danym miesiącu zostaje zawieszony.
10. Aby nie wygrywała ciągle jedna i ta sama osoba, zdjęciami miesiąca mogą zostać maksymalnie 3 zdjęcia jednego użytkownika w roku. Przykładowo: Pani x wygrywa konkurs w styczniu, lutym i marcu, to w kolejnych miesiącach nie może zdobyć już pierwszego miejsca :)

Zasady głosowania:

1. Głosowanie odbywa się w formie ankiety.
2. Każdy użytkownik może oddać głos na zdjęcie nie swojego autorstwa.
3. W przypadku zagłosowania na swoje zdjęcie wykluczamy wszystkie zdjęcia danego użytkownika w danym miesiącu (w ankiecie liczymy na uczciwość użytkownika).
4. Raz oddany głos nie ulega zmianie! Uwaga - jeśli ktoś będzie chciał podejrzeć wyniki ankiety przed oddaniem głosu, straci możliwość głosowania. Wyniki ankiety można podejrzeć po zagłosowaniu.
5. W przypadku uzyskania miejsca ex aequo zorganizowana zostanie dogrywka między takowymi zdjęciami.

Edycja lipiec 2016:

1. Zdjęcia zgłaszamy od 2 do 25 lipca (do 23:59).
2. 26 lipca wstawione zostaną w tym temacie ponumerowane zdjęcia (kolejność losowa).
3. Głosowanie będzie trwać od momentu wstawienia zdjęć do 31 lipca.
4. Ogłoszenie wyników przewidziane na 1 sierpnia.

Temat konkursu: DZIURKACZ
(Chcieliście to macie xD Temat o dziurach wygryzionych w naszym cennym dobytku przez naszych jeszcze cenniejszych podopiecznych. Chcę zobaczyć te wszystkie słynne dziurawe koce [przepraszam - poncha!] )

Z A P R A S Z A M Y   D O   W Z I Ę C I A   U D Z I A Ł U !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aj szkoda, ze nie mozna przesylac filmikow. Pokazalabym mega dziury :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie wiem jak się robi stop klatki, ale coś chyba można wyciąć z filmu jako jeden kard ?:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aj szkoda, ze nie mozna przesylac filmikow. Pokazalabym mega dziury :D

Edith, jeśli się nie uda cyknac satysfakcjonującego zdjęcia to dawaj i film, idziemy z duchem czasu! :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To stare filmiki za czasów Bąbelka, Toffinki i postrzępiona koszulka Tż :D.

Obecne samiczki nie mają co psocić na wybiegu.

Jak uda się zrobić zdjęcie z filmiku to będzie super.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prawie połowa czasu za nami, wysyłajcie wysyłajcie zdjęcia swojego podziurawionego dobytku, jak dotąd jeszcze nikt się nie odważył :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Został równo tydzień na przysyłanie zdjęć, wciąż czekam na pierwszego odważnego :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można jeszcze wysyłać zdjecia dzisiaj do 23:59, brakuje tylko jednego zgłoszenia żeby konkurs w tym miesiącu się odbył!

Dalej dalej, zwłaszcza że temat taki prosty!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tym miesiącu niestety nie było wystarczającej ilości zgłoszeń. Dzięki Kirjava za piękne zdjęcia i Watson, która chciała wziąć udział, ale której zdjęcie nie dotarło do mnie ostatecznie z powodów technicznych.

Poniżej urocza Endywia <3

P1090862_zpsch8bkycb.jpg

P1090870_zpsa4lccuvi.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Super zdjęcia! :) Endywia (jak widać) jest w tym temacie bezkonkurencyjna!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co racja to racja Miryal :D Myślę, że mój koc z dzieciństwa, prześcieradło, ręcznik, który zwilżyłam i nakryłam nim jej klatkę w upał oraz skarpeta, w którą chowam słoik ze schłodzoną wodą potwierdzą Twoją teorię :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie wiem skąd sie biorą takie szkodniki... mysli.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi