Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

ZAPOWIEDZI

Planowane połączenie na sierpień :)

Stardust TASHA, dark grey dominant spot banded longhaired 7219358.png

Podrik's ESTRAGON, yellow longhaired pol.jpg

zapowied%25C5%25BA%2Bmiotu%2BG%2B-%2B120

Przewidywane odmiany młodych w miocie G:

• golden, dark grey, cinnamon, lilac, (może też black)
  • znaczenia - trotoiseshell, dominant spot, banded - i połączenia wymienionych
  • włos długi

rodow-d-miotu-g-web-estragon-i-tasha_ori

Współczynniki genetyczne dla miotu G:

• IC (współczynnik inbreedu): 0,59% dla 5 pokoleń.
  • AVK (współczynnik utraty przodków): 95,16% dla 5 pokoleń.

Szczegóły - TUTAJ :)

Można wysyłać do nas ankiety na zwierzątka do kochania - kilka osób zdążyło już się wpisać jako oczekujące :)

.

Edytowane przez podrik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kciuki za Chaberka! Tasha cudownie wyrosła, jej uroda powala  :o  :wub: Niesamowicie dobierasz pary, z każdym kolejnym miotem nie mogę się napatrzeć na maluchy. Ogromna robota dla gatunku i świata hodowlanego! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kciuki za Chaberka! Tasha cudownie wyrosła, jej uroda powala  :o  :wub: Niesamowicie dobierasz pary, z każdym kolejnym miotem nie mogę się napatrzeć na maluchy. Ogromna robota dla gatunku i świata hodowlanego! 

Dziękuję  :blush: Staram się zwracać uwagę na mocniejsze i słabsze strony każdego zwierzaka, a potem dobierać je w pary tak, żeby u potomstwa uwypuklić to co dobre a zniwelować to, co niepożądane u rodziców. Czasem się udaje  :D

Z wielką chęcią przyjmę nazwy roślinek zaczynające się na literkę G - szukamy ładnych pomysłów na imiona :D

Edytowane przez podrik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Chom.

Groszek, Gerber, Granat, Goździk, Gorczyca, Giergonia, Głóg, Głodek, Grusz(k)a, Gladiola, Galtonia.

Mocno trzymam kciuki za zdrowe i piękne maluszki :)

Edytowane przez Chom.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam głowy do wymyślania imion ale nie wątpię, że miot będzie królewski. Powodzenia dla jeszcze niedoszłej młodej mamy i pretendentów do tytułu ojca :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tymi kolorkami to właśnie o takie przewidywane odmiany mi chodziło.

Super,już nie mogę się doczekać!Uwielbiam dominant spot!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jak zwykle będzie piękny miot :D

Moje propozycje imion: Gazania, Godecja, Geranium, Gardenia, Glicynia, Gailardia, Gaura, Głowaczek, Grindelia, Georginia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gaura,Gruszka,Gerbera,Gailardia,Glorioza,Golteria,Goździk,Groszek,Gunnera,Guzmania,Grubosz,Godencja,Gicynia,Gajlardia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękujemy, pomysły na pewno się przydadzą :D Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś to bardzo chętnie posłucham - a w przyszłości kilka wybiorę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdecydowałam, że ojcem miotu G zostanie Estragon - w międzyczasie w głowie wykluł mi się pewien obiecujący plan na dalsza kontynuację linii i wtedy dobrze będzie, żeby miot Chabra urodził się zimą ;)

Aktualizacja w pierwszym poście :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Maja wymyśliła Ginger ;), imbir to też roślina ;). Trzymamy kciuki za sensowną ilość małych G-Podrików :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możliwe wszystkie moje ulubione kolory! To będzie wspaniały miot, do którego na pewno będę wzdychać. :D Tasha jest prześliczną chomiczką :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

aktualizacja w 1 poście :)

krycie planowane na pierwszy tydzień sierpnia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tasha od dwóch miesięcy ma rujki równiutko jak z kalendarza :P

Jak tak dalej pójdzie - pierwsze połączenie pary odbędzie się w nocy 4/5 sierpnia :)

Edytowane przez podrik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Życie, życie.. - dziś dowiedziałam się że 4-7 wyjeżdżam służbowo, i choć mój mąż bardzo się pali do łączenia pary, to wolę być przy tym obecna ;)
Po konsultacji z Opiekunami Estragona krycie przesuniemy na ok. 31.07 lub 8.08. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko muszę podpasować pod plany moje i Pani Magdy :) Czekam na odpowiedzi od niej, ale osobiście chyba wole 31 ;) Wtedy chomiczków będziemy oczekiwać ok 16go :)

Jeśli macie jeszcze jakieś pomysły na roślinki których nie wymieniono - najchętniej po polsku - to chętnie przyjmę :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A Tasha ma wszystko w nosie i rujkę ma dzisiaj :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi