Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Koniec mikroklatek, koniec mikrokołowrotków, koniec więzienia i krzywdy! Ayli się udało - dziś jest u nas, dzięki szybkiej interwencji i pomocy ze strony pewnej przemiłej osoby! ;)

Ayla całe życie spędziła w koszmarnych warunkach... jednak nie złamało to jej ciekawości i pozytywnego nastawienia do ludzi - maleńka jest cudownym zwierzątkiem, bardzo chętnym do zabawy, energicznym i wesołym. Jej wiek szacujemy na okolice roku.

Ayla do 5.07 przechodzi kwarantannę, w czasie której możliwa jest rezerwacja, a po tym czasie - adopcja!

e6231cfaa2fd67afmed.jpg

Update:

Mała jest bardzo przyjazna - chętnie wchodzi na ręce, bawi się, biega, kopie niesamowite tunele i zadziwiająco dobrze daje sobie radę w kołku 28 cm, które pokochała (wcześniejsze miało średnicę 10,5 cm). Waży 34 gramy.

a6849beec54185eemed.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ayla jest cudownym chomikiem, który wciąż domaga się kontaktu z człowiekiem, gdy tylko wychodzi - szuka rąk, na które można się wspinać i bawić, liże je i trąca nosem. Nie boi się, jest bardzo pozytywnie nastawiona, lubi być głaskana. Bawi się od wczesnego wieczora do późnych godzin nocnych.
Dużo biega w kółku, kopie, cieszy się zmianą warunków życia, dobrą karmą i oczekiwaniem na rodzinę, która ją pokocha. Rodzina ta będzie niesamowicie szczęśliwa z jej obecności - to mogę przysiąc, ponieważ Ayla mimo tego, co przeszła, jest niesamowitym chomikiem... :)

Ayla przechodzi kwarantannę w celu wykluczenia ciąży (choć waga nie wskazuje na niespodzianki), teraz możliwa jest rezerwacja - adopcja odbędzie się po zakończeniu kwarantanny, czyli po 5.07 :)

75266b01069a25camed.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Wiecie co?
Dziś modliłam się do chomiczego guru - do człowieków, bo mam marzenie, malutkie takie, jak ja sama...

jestem sympatyczną roczną chomiczką, staram się kraść serca, jak tylko mogę, bo marzę o własnej rodzinie, o dobrej karmie i dużym mieszkanku. Nie pogardzę odrobiną piasku do kopania i fajnym kółkiem.
W zamian obiecuję być słodka, wchodzić na ręce i rozczulać swojego Dużego całymi dniami. Nawet będę grzeczna w czasie transportu!
Kto spełni moje marzenie?"

77688985d729c771med.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ayla już w nowym domu - proszę o zamknięcie tematu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.