Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już zapowiedziałam w temacie hodowli (KLIK!) niedługo przyjedzie do mnie puchata samiczka :D Imię zaproponowała podrik - a mi, jako wielbicielce wiedźminowych przygód, bardzo się ono spodobało :wub:

Shani von Schtaubing

golden tts lh

ur. 12.05.2016 w Pradze (Czechy)
Baza danych CKK: nr 1143 (LINK)

f343a9d4369b1b17gen.jpg022f2f71867e76fdgen.jpg

2a17b0ff1d3ecbeegen.jpg2484660a6f4f0448gen.jpg

Matka: Yuko von Schtaubing (golden tts lh)
912d792df2fa72d9gen.jpg

Ojciec: Tuftyfluff's Cinnamon Boy (cinnamon lh) - cuuudowny :wub:
a6c39ed3f681febegen.jpg

Rodowód Shani von Schtaubing - 5. pokoleń :D Trochę to zajęło, ale było warto poskładać całość :)

1a35c060499ef19f.jpg

Jest też strona Shani na Little Monsters Hamstery, gdzie jest więcej szczegółów :)

Edytowane przez Risa
Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 57
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

• 2 weeks later...

Chomiki, a zwłaszcza maluchy, często bez problemu przesypiają całą podróż  ;)

Akurat ta podróż się z przyczyn losowych przedłużyła - opóźnienia na trasie. Dodatkowo na A4 bywa, że zasięg się urywa, co nie pomagało, bo kierowca był Ukraińcem i rozmawialiśmy po rosyjsku. Lepiej było rozmawiać niż pisać sms'y ze względu na różnice w alfabecie. Tym sposobem czekałam w aucie na parkingu od 1. w nocy do.. po prawie 5., martwiąc się za każdym razem kiedy zasięg się urywał na dłużej. No, ale wszystko bez większego problemu się udało - tylko chodzę jak zombie :D

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz Karolu, z której strony byś nie popatrzył, to plastikowe faunarium - używane w CKK często jako boks wystawowy - nie jest słoikiem <_< 

Serio - nudzisz się czy próbujesz dokuczyć Risie żeby się za bardzo nie cieszyła z nowego domownika?...

Odnośnik do odpowiedzi

Karol, to chyba nie miejsce na takie dywagacje....

Risa - Cieszę się razem z Tobą! Przygodę miałyście niezłą, aczkolwiek najważniejsze, że się udało i Shani jest już u Ciebie :)
Czekamy na zdjęcia!

Edytowane przez Akalene
Odnośnik do odpowiedzi

Znowu muszę : Przepraszam.

Widok chomika rozpłaszczonego na przezroczystej ścianie pojemnika można skomentować albo na wesoło ( ewentualnie ironicznie ) lub na smutno - jaki biedak rozgnieciony w pojemniku .

Odnośnik do odpowiedzi

Aż tak łatwo mi się nie dokuczy. Chociaż przyznam - zgłupiałam nieco, bo nie bardzo wiedziałam jak odebrać wątek słoikowy :) No, ale nie ma co tego ciągnąć! ;)

Zdjęcia będą, ale.. po weekendzie. Muszę wrócić do domu, a Shani chcę dać chwilę czasu jeszcze na przyzwyczajenie się do nowego miejsca itd. Proszę o cierpliwość :)

Odnośnik do odpowiedzi

Z prawej strony mamy stanowczo więcej żółtego niż z lewej :D Shani ma apetyt, rozrabia i rośnie jak przystało na malucha w jej wieku ;)

13495134_1553073885001484_30771027124583

Ale dokładnie plamki żółtego widać na zdjęciu jak była jeszcze ślepym kluskiem - zdjęcie (link bezpośrednio do zdjecia ze stwony hodowli von Schtaubing) :D

Odnośnik do odpowiedzi