Skocz do zawartości
cari_bean96

Wasza opinia...

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :)

Mam takie pytanie... na fb jestem na takiej grupie gdzie dodaje się ogłoszenia z mojej okolicy...bardzo często pojawiają się takie typu ,, sprzedam klatkę dla chomika [...]", jak można się domyślić chodzi o klatki 40x20, z pólkami ze szczebelkami i malutkim kołowrotkiem ... czy Wy komentujecie/komentowalibyście takie ogłoszenia? Kilka razy próbowałam, ale najwidoczniej to walka z wiatrakami, bo zazwyczaj kończyło się ,,jak nie jesteś zainteresowana zakupem to nie komentuj" ( btw tak samo jest jeśli chcę wytłumaczyć ludziom, że nierasowych psów nie można sprzedawać, i że nie ma czegoś takiego jak 'rasowy bez papierów')

Co Wy byście robili lub co robicie gdy napotykacie takie ogłoszenia? :)

Edytowane przez cari_bean96

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piszę, co mam do napisania, popieram logicznymi argumentami oraz odpowiednim odnośnikiem do sprawdzonej wiedzy i nie wdaję się w zbędne dyskusje (a przynajmniej staram się nie wdawać w takowe).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Owszem, komentuję, podaję argumenty i gdy widzę, że niewiele to da - odpuszczam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi