Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj z Belgii przyjechała do nas mała puchata kulka :D

Stardust TASHA

dark grey dominant spot banded lh
urodzona 4.03.2016 w Mons, Belgia

info: http://podrikhamstery.weebly.com/stardust-tasha.html

4734939_orig.jpg

matka: Philippo's ATSUKO golden dominant spot sh                          ojciec: Happy Hamster's THEODOR golden banded sh

Atsuko.jpg      Theodor.jpg

T2-modif%2B-%2BKopia.jpg

/jak ktoś nie zauważył, to podpowiem, że prababką ojca jest nasza Podrik's Azalia :D /

Strona miotu: http://noshamsters.be/stardust/?p=6736

Tasha w wieku 14 dni:

girl1-14.jpggirl2-14.jpg

17 dni

girl3-17.jpg

24 dni

girl4-24.jpggirl5-24.jpg

30 dni

girl6-30.jpg

Na razie Tasha przyzwyczaja się do nowej sytuacji, otoczenia i ucieka panicznie - wiec daje jej czas :P Mam nadzieję, że kuleczka będzie się ładnie rozwijać i urośnie, bo obecnie jest niewielka. Jest mega koparką i cały czas znika w ściółce... i chodzi tam spać - czym już zdążyła u mnie spowodować mały 'atak serca' ("nigdzie nie ma chomika!! gdzie ona się podziała?!" :D )

Edytowane przez podrik
Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 55
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tasza zaprzyjaźniła się już ze mną i chętnie wychodzi się bawić  ^_^ Jest bardzo spokojną i łagodną dziewczynką - tylko dla skarpetek jest zabójcą; jedna która znalazła się na wybiegu została przez ni

A teraz gadaj i nie waż się ściemniać: GDZIE SĄ ORZECHY?!  

O boże, trzymajcie mnie bo się przewrócę!  :wub: Ten pysio, ten mały pysio i duże oczęta pobiły wszystko!  :wub:

Bardzo urodziwa panienka, a umaszczenie przepiękne

Edytowane przez Colie
Odnośnik do odpowiedzi

Prześliczna  :wub:  Chociaż do tej pory sądziłam, że ubarwienie dominant spot oznacza mnóstwo białych kropek, w tym jedna obowiązkowo na głowie, jak u matki tej ślicznotki ;)

dominant spod banded - czyli nałożone na siebie 2 białe wzory :) 'kropy z koloru' (jak u mamy) + biały pasek na środku (jak u taty) - co finalnie wygląda właśnie tak ;)

A to czy finalnie jest więcej białego czy koloru to już rożnie bywa :D

Odnośnik do odpowiedzi

Dzień dobry, czy wszyscy widzieli już moje oczka jak koraliki, nakrapiane uszka, puchatość futerka i zniewalającą linię dolnej szczęki? ^_^

DSC_0944.JPGDSC_0949.JPGDSC_0992.JPGDSC_0999.JPG

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...