Skocz do zawartości

Podrik Hamstery: MIOT F *21.05.2016.

Rekomendowane odpowiedzi

Mocno spóźnione, ale... wreszcie upragnione dark greye?

Super! :) Wiesz już, którego zostawiasz w hodowli?

Oj mocno spóźnione :D hihi :) tak, i to ponad tuzin :D tyle radości :)

W hodowli zostaną dwa najlepsze samce we współwłasności z hodowlą Little Monsters, która to przeprowadzi dla nas outcross i ze świetnymi opiekunkami-współwłaścicielkami, z których każda niańczy już po jednym Podriku ;) :) Każdy z panów będzie mieć więc trójkę właścicieli ;)

Dwie najlepsze samice pojadą do partnerskiej hodowli Leijonas, do Niemiec :)

Swoje typy już mam, ale czas na ostateczny wybór zostawiam sobie jeszcze przez chwilę :)

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 193
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Łączenie Jaśnie Państwa przebiegło sprawnie i bezproblemowo :) Zaciskam kciuki, by również dalej sprawy toczyły się równie gładko!      

Od czasu porodu wypatrzyłam Sugar na zewnątrz jedynie 4 razy ;) Za każdym razem mniej niż 2 minuty - szybkie siku, picie, pakowanie jedzonka i złapanie w biegu powrotnym odrobiny świeżego materiału do

Sugar powinna dostać medal dla matki roku. Żelków jak mrówków :).

Dziś był bardzo pracowity dzień, bo trzeba było rozdzielać maluszki do hodowli i większość na kolanka. W związku z tym spędziłam dużo czasu z aparatem, ze zdjęciami i na rozmowach...

Na fejsbuku można zobaczyć zdjęcia indywidualne; jutro pewnie zrobię jeszcze jakieś nowe.

Wybaczcie lakoniczność moich informacji, ale jestem już naprawdę zmęczona - choć jeszcze całkiem młoda godzina...

Jeden z maluszków jeszcze wolny, trwają ustalenia który

----

Zapraszamy na nowe zdjęcia na fejsbuka!! https://www.facebook.com/PodrikHamstery/

DSC_0131.JPG     DSC_0187.JPG

DSC_0132.JPG     DSC_0661.JPG

Edytowane przez podrik
Odnośnik do odpowiedzi

póki co jest w zooplusie :)

zdjęcia (ro)dowodowe :wub:

Fagus
fagus1.JPG

Fiołek
fio%25C5%2582ek1.JPG

Forsycja
forsycja1.JPG

Figa
figa1.JPG

Fitonia
fitonia2.JPG

Fasolka
fasolka1.JPG

Firletka
firletka1.JPG

Frangula
frangula1.JPG

Funkia
funkia1.JPG

Floks
floks2.JPG

Fikus
fikus1.JPG

Frezja
frezja1.JPG

Fuksja
fuksja2.JPG

Edytowane przez podrik
Odnośnik do odpowiedzi

Małe słodziaki :D

(niektóre mają przekrwione noski, czy to tylko takie wrażenie?)

kopią, ryją, biją się, czasem jakaś porfiryna - wszystko normalne w tym wieku ;)

Kuleczki bardzo puchate :D tule bez ustanku! nie chce ich oddawać :-((((

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystkie jak profesjonalnie zapozowały  :wub:  :D  :D

taaa, jasne.... :P tak się nacmokałam, namlaskałam i nagwizdałam aż mi usta spierzchły :P :P

Edytowane przez podrik
  • Upvote 1
Odnośnik do odpowiedzi

Dziewczynki dziś opuściły mamusię by zamieszkać samodzielnie. Przywrócenie do stanu używalności mieszkania Matki Rodzicielki po przejściu kataklizmu (czytaj: bytności trzynastu słodkich puszków ;) ) zajęło mi aż jakieś dwie godziny...

A moja Dzielna, Cudowna, Troskliwa, Wyjątkowa, Fantastyczna Mama Sugar przechodzi z dniem dzisiejszym na zasłużoną emeryturę hodowlaną :) Będzie się byczyć i lenić :D Należy jej się! :wub: :wub:

DSC_0946.JPG     DSC_0965.JPG

Odnośnik do odpowiedzi