Skocz do zawartości
Olcia♥

Klatka

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka!! Mam szybkie pytanie jakie jest najlepsze podłoże dla chomika??? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na e-chomiku jest przeprowadzony test na temat ściółek ♥

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ściółka konopna, bawełniana lub trociny bukowe :) to chyba te najlepsze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hejka!! Mam szybkie pytanie jakie jest najlepsze podłoże dla chomika??? :D

Najpierw zmień mu klatkę bo jest za mała, dobra ściółka też niestety kosztuje. A poza tym proszę, nie zakładaj tematu  tam gdzie Ci się spodoba bo to myli. Dział dieta chomika - temat klatka - pytanie o ściółkę. Co ma jedno do drugiego...

• Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najpierw zmień mu klatkę bo jest za mała, dobra ściółka też niestety kosztuje. A poza tym proszę, nie zakładaj tematu  tam gdzie Ci się spodoba bo to myli. Dział dieta chomika - temat klatka - pytanie o ściółkę. Co ma jedno do drugiego...

Ale ja się pytam o ściółkę a nie o klatke a z tym dietą to się pomyliłam

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko z innej parafii... błagam myśl, co robisz!
Na swoje pytanie dostałaś juz nalepszą odpowiedź. Ja od siebie dodam skład moich mieszanek - zrębki bukowe, trociny odpylone, zioła, siano i duzo ściółki konopnej.
Przy okazji powiem jeszcze, że wyszukiwarka w prawym górnym rogu nie gryzie, tematów jest juz o ściólkach wystarczająco, czasem można czytać i szukać, a nie czekać na podanie na tacy odpowiedzi.

Edytowane przez Akalene
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko z innej parafii... błagam myśl, co robisz!

Na swoje pytanie dostałaś juz nalepszą odpowiedź. Ja od siebie dodam skład moich mieszanek - zrębki bukowe, trociny odpylone, zioła, siano i duzo ściółki konopnej.

Przy okazji powiem jeszcze, że wyszukiwarka w prawym górnym rogu nie gryzie, tematów jest juz o ściólkach wystarczająco, czasem można czytać i szukać, a nie czekać na podanie na tacy odpowiedzi.

ok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Olciu, to kolejny temat, który zakładasz w złym dziale - przenoszę.

Na przyszłość, proszę używaj opcji "szukaj" (w górnym, prawym rogu forum), bo takich tematów było już mnóstwo. Jeśli już zakładasz nowy temat, to zadbaj o to, aby jego nazwa odpowiadała zawartości - jeśli pytanie jest o podłoże, to nazwa tematu "klatka" jest dla użytkowników myląca.

I po czwarte - posty, które zawierają tylko "ok" są spamem, a na forum nie spamujemy. Jeżeli nie masz nic merytorycznego do napisania, to w takich sytuacjach lepiej jest się powstrzymać od komentarza.

Odsyłam do zbiorczego tematu o podłożach, ten zamykam. Ponieważ edytujesz moje dopiski w swoich postach i obawiam się, że ta informacja Ci umknie - uprzedzam, że kolejne tematy z pytaniami, na które odpowiedź znajdziesz w zbiorowych wątkach na forum, będę przenosiła do właściwego wątku zbiorowego (=łączyła dwa tematy w jeden, główny).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...