Skocz do zawartości
Angelo

Artykuł: Jak wielkość klatki wpływa na zachowania chomika?

Rekomendowane odpowiedzi

Czy zastanawialiście się kiedyś, czy na obgryzanie prętów przez chomiki ma wpływ wielkość klatki? Albo czy jej rozmiar może mieć wpływ na wagę naszego pupila? By rozwiać wszystkie wątpliwości, zapraszamy Was do weekendowej lektury naszego artykułu na łamach wortalu e-chomik.pl

Artykuł: e-chomik.pl/jak-wielkosc-klatki-wplywa-na-zachowania-chomika/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najmniej aktywny chomik przebiegał 0,63 km dziennie, natomiast najbardziej aktywny aż 18,56 km.

Chałka się stara, ale na razie złapałem max 15,88 km na jedną noc :D

U mnie Chałka nie obgryza prętów, ale też nie kopie tuneli, mimo, że ma kilka cm ściółki.

Klatka 90cm na 45 cm. Chyba za mała skoro chomik wchodzi na pięterka :)  Złośliwy karmiciel, jedzonko , piasek i wodę kładzie na pięterka <_< .

To chomik w ramach buntu wchodzi na pięterka po prętach i ignoruje mostki karmiciela . :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to

Najmniej aktywny chomik przebiegał 0,63 km dziennie, natomiast najbardziej aktywny aż 18,56 km.

Chałka się stara, ale na razie złapałem max 15,88 km na jedną noc :D

U mnie Chałka nie obgryza prętów, ale też nie kopie tuneli, mimo, że ma kilka cm ściółki.

Klatka 90cm na 45 cm. Chyba za mała skoro chomik wchodzi na pięterka :)  Złośliwy karmiciel, jedzonko , piasek i wodę kładzie na pięterka <_< .

To chomik w ramach buntu wchodzi na pięterka po prętach i ignoruje mostki karmiciela . :)

no a co się będzie po coś te pręty są co nie?XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak chomik nie próbuje uciekać z otwartej klatki to dobrze ? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja sądzę ze tak wdł mnie to znaczy że mu tam dobrze :)  (lub jest pszestraszony,boi się :unsure: )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi