Skocz do zawartości

Chomiki ze Złotna

Rekomendowane odpowiedzi

• 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 973
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Rudy na siłowni :D  

Pulpetowy, śnieżny czyścioch ;) Ekstaza jak zwykle bardzo grzeczna... Niszczenie to jej druga natura ;)   Omniom, mniom omniom...

W dniu 2.11.2019 o 12:24, Squirrella napisał:

Śliczności, na pierwszym hyba Szaka Owaka a na drugim Pekan ;)

Zgadza się ;)

Coś mi się z datami pomieszało i wydawało mi się, że Szaga jest z listopada, a w "papierach" ma wpisany wrzesień. Więc Szaga właśnie skończył 2 lata i 2 miesiące :)

8f7b186885e694d3.jpg6ed1a3a72a3964d7.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Długo się nie mogłam zdecydować jakie zdjęcia dodać. Ale w końcu zdecydowałam się na Pekana w "galopie" ;)

4ce617d8a15b4673.jpg

Szakusia bieganie uskutecznia tylko w kołowrotku, na wybiegu potrafi godzinami siedzieć w pudełku owinięta polarkiem ;)

38a1308bc01e3216.jpg

Szaga jak na swój wiek, trzyma się znakomicie. Mamy tylko problem z okiem, ma zatkane kanały łzowe i aby utrzymać oko mamy akcję zakrapiania, tyle razy ile się da.

f45ee4b792352d10.jpg

A na koniec wisienka, a właściwie to banan :P

Edytowane przez Tindomiel
  • Like 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Krótka relacja z domowego szpitala. Gomora jest w trakcie serii zastrzyków. Infekcja pomału odpuszcza, ale jeszcze daleka droga. Nie chce jeść, nawet karmienie na siłę nie wiele daje. Dzisiaj dostała dodatkowo zastrzyk z elektrolitami.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Dawno nie pisałam co u nas słychać. A działo się w ostatnim czasie. Odejście Gomory było ciężkie. Szakusia przeprowadziła się do akwarium 100x40, a Pekan nadal jest szalony.

Przyjęliśmy też królika od znajomej (na przechowanie) i było podejrzenie pasożytów. Więc królicze i chomicze boby poszły do badania. Pierwsze wyniki są negatywne, niedługo powtarzamy badanie.

Brzydale dostały świeże gałązki brzozy i Szakusia całkiem sprawnie próbowała po nich wyjść z akwarium. Na szczęście nie utrzymały jej ciężaru ;) Widziałam też zdjęcia chomika europejskiego chodzącego po drzewie, więc stwierdzam, że dżungarskie też potrafią :P

ddsz55j-16900bee-1064-437f-be05-11fe0923

91dfc9064cfa9202.jpg

• Like 2
Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...