Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

tak jak mówiłem, przywróciłem dział/serwis z adopcjami, tak jak było jakiś czas temu: http://adopcje.e-chomik.pl/

Wszystko działa, wszystko jest ok... jedynie będę dodawał systematycznie adoptowane chomiki, ponieważ mam tego ponad 100-tke.

Zapraszam do przeglądania :-)

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajnie wygląda, tylko zdjęcia klatek w zakładce z klatkami trzeba by wymienić na odpowiednie no i może napisać że polecane są klatki większe niż 60 na 40, wspomnieć o 80tkach, o setkach wd impex na przykład...

Nie wiem też po co są wspomniane klatki Habitrail, przecież ich kolorowe tunelowe więzienia są wręcz bardzo odradzane, czy oni mają coś w dobrych wymiarach? To już lepiej wspomnieć o dunie 80tce z zoohandlu24.

Edytowane przez Joanna Ch.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wciąż polecamy vitapol...

Jestem uziemiona bez dostępu do komputera, więc nie dam rady zaktualizować. W dżungarkach ze Szczecina i Warszawy zmiany, Szynka i Szczypta pojechały do nowych domów. Została Śnieżynka (zarezerwowana) w Warszawie i Szalona Truskawa w Szczecinie (całkiem bez przydziału).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szybcior mnie ubiegła, miałam to samo napisać... To okropnie razi w oczy, przy każdym wklejeniu linku na fb pojawia się zdjęcie vitapolu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Chom.

Nie licząc jeszcze wiadomości o opiece nad chomikami, które koniecznie trzeba odświeżyć, bo na razie, to tylko niedawno napisane Przed adopcją ma 100% racji.. ;)

no i niektórych niektórych artykułów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dwie pierwsze są klatki duże, 3 kolejne są jakieś podejrzanie małe .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Chom.

wymagają klatki o minimalnych wymiarach podstawy: 60 cm na 80 cm .

Raczej 60 cm na 40 cm, warto też wspomnieć o optymalnych 100 cm na 40 cm.

Co do zdjęć klatek :

1.  (80 x 50 cm)

2. ✔ (80 x 40 cm)

3. X (49 x 32,5 cm)

4. (78 x 48 cm)

5. X (50,5 x 28 cm)

Zamiast tamtych dwóch nieodpowiednich, radzę wstawić popularną 100 - tkę oraz 120 - tkę. ;)

Przy zdjęciach, przydałoby się napisać w nawiasach wymiary tych klatek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Łał, świetna, zwłaszcza wersja 100 cm i jeśli wypełni się szklaną kuwetę po brzegi. Szkoda tylko że chyba nie jest jeszcze dostępna w Polsce..?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie mnie się też bardzo podoba :-) Można zamówić z amazona... widziałem, też ją w niemieckich sklepach internetowych :-)

Dodałem ją do strony o klatkach na e-chomiku :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

widziałam ten model w jakimś sklepie internetowym, co prawda z obrazkiem modelu o wiele mniejszego ale z wymiarami takimi jak tu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ppi i interzoo robią takie. Tylko kłopot, żeby kupić.

Tutaj jest przegląd rynku:

http://facebook.com/Chomicze.zycie.niejedno.ma.oblicze/posts/855066707925376

W PPI trudno jest to dostać, no i jest zdecydowanie droższa.

Inter-zoo ma ciekawa propozycję:http://inter-zoo.pl/produkty/klatki-standardowe/g166-aqualand-3/

Co prawda nie ma wersji "100", ale rozmiary są ok, a cena o wiele atrakcyjniejsza.

Edytowane przez pupillo_pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi