Skocz do zawartości
Akalene

Myszoskoczek

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety, ale znalazłam dość niepokojące ogłoszenie na olx, ja na interwencje mieszkam niestety zbyt daleko... może znajdzie się dobra dusza mieszkająca bliżej i będzie w stanie pomóc temu zwierzakowi ?

http://olx.pl/oferta/oddam-sprzedam-myszoskoczka-CID103-IDdpkxX.html#dc17f91aa4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ręce opadaja! Wymusza odzew czy to tak na poważnie? Słuchajcie, ja ewentualnie mogę podjechać i to zwierzątko odebrać, ale niestety nie mam warunków, żeby je wziąć na stałe. Mogę ewentualnie przetrzymać przez jakiś czas, aż się ktoś odpowiedni znajdzie. Ktoś? Coś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem, nie kontaktowałam się z tym kimś, bo nie byłam pewna czy ktoś będzie w stanie coś zrobić, ale zauważyłam, że kilka osób tutaj ma tez myszoskoczki i może będzie w stanie pomóc/doradzić (tak, przeczytałam większość rzeczy na forum najpierw)... nie wiem, jakie są pobudki tej osoby, ale jest to skrajnie nieodpowiedzialne i aż mi się serce kraja, jak takie rzeczy widzę, sama mam dwa chomiki wyciągnięte z takich warunków.
Myślę, że znajdzie się ktoś do adopcji, jak nie tu to na innym forum (pisałam tu, bo przesiaduje tylko tu)... ogólnie ja na tymczasowo tez bym mogła przygarnąć, tylko to duża odległość i nie jestem w stanie odebrać tego zwierzaka...

Edytowane przez Akalene

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz co, to ja juz mieszkam blizej. Jutro sprobuje sie skontaktowac i go jakos wyciagnac. A potem bedziemy na spokojnie cos szukac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja dzisiaj skontaktowałam się z autorką ogłoszenia i okazuje się, że już wczoraj jakaś pani go wzięła. Tak po głosie i rozmowie wydaje się, że mówiła prawdę. Więc wszystko wskazuje na to, że tym razem zwierzątko ocalone:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi