Skocz do zawartości
Motusa

Zbójnickie Chomiczki miot J ur.06.01.2016r

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy właśnie parę minut po 13. W Zbójnicówce zapanowała cisza. Oddychać wolno, ale spokój musi być. Na porodówca za to łapki pełne roboty. Nie zaglądam, nie podnoszę domku. Widzę za to przez szybę, że pojawiają się w domku kolejne żelki.

Dumnymi rodzicami zostali Doux Amour's Maiky i Little Hustler's Oreo. Kciukajcie za bezproblemowy poród, oraz piękne i zdrowe kluski.

DSCN9958_zpssof74hlh.jpg

DSCN0073o_zps0twfjnpa.jpg

Szczegóły miotu

Przy okazji, miot A urodził się dokładnie tego samego dnia w 2013r.

Edytowane przez Motusa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo dziękuję i również trzymam za nie kciuki. Nie wchodzę nawet do pokoju, żeby nie denerwować Oreo. Wyjadam resztki pasty jajecznej z brokułem zrobionej dla chomiczków i czekam aż będę mogła spokojnie wejść do pokoju. Ale się denerwuję :ph34r:

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mamy właśnie parę minut po 13. W Zbójnicówce zapanowała cisza. Oddychać wolno, ale spokój musi być. Na porodówca za to łapki pełne roboty. Nie zaglądam, nie podnoszę domku. Widzę za to przez szybę, że pojawiają się w domku kolejne żelki.

Dumnymi rodzicami zostali Doux Amour's Maiky i Little Hustler's Oreo. Kciukajcie za bezproblemowy poród, oraz piękne i zdrowe kluski.

Bardzo dziękuję i również trzymam za nie kciuki. Nie wchodzę nawet do pokoju, żeby nie denerwować Oreo. Wyjadam resztki pasty jajecznej z brokułem zrobionej dla chomiczków i czekam aż będę mogła spokojnie wejść do pokoju. Ale się denerwuję :ph34r:

Żart dla poprawy humoru : Przez jaką szybę zaglądasz jak nie weszłaś do pokoju, wisisz na parapecie ? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hahahahaha

Gdy zobaczyłam, że kluski się rodzą, wyszłam z pokoju. Domek przylega tyłem do szyby, nie ma tylniej ścianki więc widać całe wnętrze domku, no w tej chwili to bardziej całe zapakowane ręcznikami i ściółką oraz kuperkiem mamusi, ale zaglądnęłam do pokoju i zajęła się karmieniem małych, więc wszystko gra.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gratulacje i zdrówka dla mamuśki oraz maluszków :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawe ile małych ciasteczek się tam naniosło :)

EDIT: wiem, że imiona miały być zbójnickie, ale tak jakoś spontanicznie przyszedł mi do głowy pomysł na imię Jaffa Cake, skoro jest już Oreo, to czemu nie... ? ;)

Edytowane przez Squirrel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie muszą być tematyczne, byle były mocne i uzasadnione :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jam, Jelly Bean, Juice, Juicy Fruit, Jawbreaker, Jogurt, Joffre Cake, Jogobella, Jujube nie ze słodkich Jambalaya.

Idę zmyć farbę z głowy, zasiedziałam się i zadumałam :D.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Idę zmyć farbę z głowy, zasiedziałam się i zadumałam :D.

Jaki kolor?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Żart dla poprawy humoru : Przez jaką szybę zaglądasz jak nie weszłaś do pokoju, wisisz na parapecie ? :)

Hahahahaha

Gdy zobaczyłam, że kluski się rodzą, wyszłam z pokoju. Domek przylega tyłem do szyby, nie ma tylniej ścianki więc widać całe wnętrze domku, no w tej chwili to bardziej całe zapakowane ręcznikami i ściółką oraz kuperkiem mamusi, ale zaglądnęłam do pokoju i zajęła się karmieniem małych, więc wszystko gra.

Właśnie sobie wyobraziłam Motusę na dachu domu naprzeciwko z jakąś mega lunetą :D 

Niech zdrowo rosną!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze się nie zdarzyło żeby się nie zdarzyło gdy się zdarzyło, czyli Martusia znowu chora jak maluchy na świecie. To nie alergia, bo już się podejrzewałam o takie cuda, to Klusek i jego śnieżne wyprawy :D

A co z małymi? Zakopane, zakopane. Dziś tylko dwa zdjęcia, żeby nie denerwować Oreo. Gniazdo zrobione mega profesjonalnie, z tunelami i głębokością kilkunastu cm.

DSCN0087miotJ1d_zpsxz0jmhvb.jpg

DSCN0086miotjd1a_zpsony2evnq.jpg

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gratulacje, niech maleństwa zdrowo się chowają i niech wyrosną na piękne chomiczki ;)

Ale słodko... <3 Mamusia nieźle zadbała o swoje potomstwo :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gratulacje!!! Niech malizny zdrowo rosną :) Z ciekawością będę śledzić kogo masz tam w tej gromadce...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Chom.

No i o to chodzi! :D Słodyczy nigdy za wiele!!! :))

Tylko, przy nadmiarze pojawia się cukrzyca.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi