Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę się doczekać aż mała podrośnie i będzie u mnie :D

Swoją drogą - nie pokazywałam chyba jeszcze - ze strony bloga można się przenieść na stronę hodowli po kliknięciu zakładki 'Little Monsters Hamstery' :) Uparłam się, że chcę mieć takie swoje jedno miejsce i mieć na nim i bloga, i stronę hodowli - trochę wynikło przez to problemów technicznych, ale w sumie.. działa, treści są i wygląda tak jak sobie zażyczyłam. Poprawki będą robione na bieżąco już - jest ich trochę, ale sukcesywnie będziemy je eliminować :)

Jeśli ktoś nie chce nabijać wejść na bloga-bloga to tutaj bezpośredni odnośnik: Little Monsters Hamstery

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 months later...

Nieco aktualności i "statystyk" :D

Wielkimi krokami zaczynamy zbliżać się do pierwszego miotu - nieco więcej w tym wątku oraz na stronie. Zapowiedź miotu pojawi się odpowiednio wcześniej ;)

Przygotowania trwają już od jakiegoś czasu, więc mam "zapas" żeby wszystko przebiegło zgodnie z planem.

W dniu 8.08.2016 profilaktycznie odwiedziliśmy naszego niezastąpionego lek. weterynarii Grzegorza Dziwaka :)

Arbuz jest w dobrej kondycji, nic niepokojącego się nie dzieje - a warto wspomnieć, że ma ponad 2 lata (dokładnie 2 lata i 2,5 miesiąca).

Shani również jest okazem zdrowia i rozwija się prawidłowo, jak na młodą samiczkę przystało.

Oboje zostali odrobaczeni wraz z resztą stada - staram się całą swoją ferajnę odrobaczać jednocześnie. Taki los kiedy ma się różne zwierzęta ;)

W tej chwili hodowla liczy sobie 4 chomiki - dwa mieszkają ze mną (Arbuz i Shani), a Fagus oraz Floks na zasadach współwłasności :)

Z nowinek-zapowiedzi mogę zdradzić, że trwają prace nad nową stroną hodowli, gdyż zmieniłam nieco plany dot. bloga. Sądzę też, że rozdzielenie tych dwóch spraw będzie czytelniejsze dla Was i ułatwi Wam poruszanie się po "obu" stronach :)

I to chyba na tyle :D

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 weeks later...

Czasami nie ma sensu edytować każdego odnośnika (dość dużo ich robię), zwłaszcza kiedy od kilku dni trwają pracę nad przeniesieniem strony na inną domenę :) Strona Arbuza została po prostu przeniesiona do innej zakładki - Tęczowy Most.

Do końca września dałam sobie czas na spokojnie przeniesienie strony na nową domenę. Do tego czasu normalnie będzie działała obecna Strona Hodowli, gdzie znajdziecie wszystkie niezbędne informacje :)

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 months later...

Miot A powoli "wyfruwa" do swoich Opiekunów :)

Na chwilę obecną w hodowli znajdują się 2 samiczki hodowlane oraz 3 samce (mieszkające u współwłaścicieli).

Pojawiły się też pierwsze plany na 2017 rok. Więcej znajdziecie tutaj: plany na forum i/lub plany na stronie.

Decyzja o przełożeniu przeniesienia strony na "po miocie" okazała się słuszna - w praktyce zobaczyłam jakie ułatwienia mogą być bardzo przydatne, więc automatycznie będą na nowej stronie (tj. jak się je napisze) :D Dzięki temu uniknę mieszania w kodzie "miesiąc po wdrożeniu" - co mnie bardzo cieszy!

Do tego czasu jeszcze uaktualniana jest obecna strona na domenie blogowej :)

Odnośnik do odpowiedzi