Skocz do zawartości
cubson

Karmy firmy Mixerama

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłam właśnie Fairy Tale Extra ale jeszcze jej nie otwierałam, bo przez opakowanie nie było widać żadnych 'nowości' w składzie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@elith tak, dokładnie takie jak na zdjęciu. Jest ich mało, do dzisiaj nawet nie zwróciłam na nie uwagi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O matko, gdzie kupowałaś Mixeramę z rybkami? Granat dałby się za nie pokroić :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O matko, gdzie kupowałaś Mixeramę z rybkami? Granat dałby się za nie pokroić :D

W Hipciu ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Otworzyłam tę nową paczkę i rzeczywiście są w jej składzie te nowe rzeczy:) Też kupowałam karmę w Hipciu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trochę inny skład i z pupillo. Chyba więcej mięska ostatnio.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja i Feniks jesteśmy raczej mało zadowoleni (zupełnie niezadowoleni) - ani on ani ja nie lubimy tych rybek i krewetek. Feniks w ogóle nie traktuje ich jako pokarm, zupełnie ignoruje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mixerama Nessas Roborowski nie jest zbytnio rozchwytywana przez mojego roborka. Głównie wybiera mięcho i nasiona. Reszta nie bardzo jej smakuje i zalega w miseczce

Być może jeszcze się przyzwyczai, a może po prostu jest mocno wybredna i np. inne zielska od Herbal Pets też niechętnie rusza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tośka też jest dzikim mięsożercą :D pierwsze co znika z miski to robale. Później co większe kawałki ziaren i orzechów, a drobnica zostaje w miseczce i jest traktowana jako ozdoba. Chyba, że się coś samemu wykopie z michy i da z ręki, wtedy wcina.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi