Skocz do zawartości
monstrum

Pan Szlufka, dżungar ze Szczecina

Rekomendowane odpowiedzi

Trzyma formę, ale PESEL też trochę zaczyna doskwierać. Bylismy wczoraj kontrolnie u pani doktor i dopatrzyła się u Księcia początków zaćmy. :(
Ale poza tym wszystko w porządku. :) Apetyt dopisuje, tempo w kołowrotku nie spada. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I tak trzymać z ta formą! Nie narzekać, zaćmie się nie poddawać!
Miliardy obrotów w kółku trzeba zrobić... jak nie Ty, Szlufka, to kto? :3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To wszystko dzięki szczecińskim korzeniom! :)

A tak poza tym, że nie dajemy sfotografować nosa, to biegamy, kopiemy, jemy (czasem sinlac), gryziemy dużego i utrzymujemy wagę na poziomie 55 g. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szlufencjusz stwierdził przedwczoraj, że nie bedzie mieszkał ani w domku, ani pod pięterkiem, ani pod kołowrotkiem... i tak po prostu uwił sobie gniazdo na widoku, w narożniku samli...
I śpi tam teraz zwinięty w kulkę, a ja na niego patrzę i dostaję cukrzycy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Doskonale Cię rozumiem!

Mnie od czytania o nim cukier skacze. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzien dobry 

Bardzo bym chcial napisac, ze u Szlufki wszystko doskonale, ale niestety nie - oko znow daje sie we znaki, zakrapiamy już drugi tydzień tobradexem, w czwartek kolejna wizyta kontrolna. Futrzak jest slaby, malo sie rusza, schudl do 48g. Dostaje codziennie sinlac i troszke mu to pomaga chyba...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kciuki ściśnięte!!! To bardzo dzielny chom!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bez jaj... trzymaj się chłopie, zaciskamy wszyscy kciuki za Ciebie!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękujemy za dobre slowa :) 

Dzielny chom dzis nastraszyl mnie okropnie, zamiast spac siedzial na widoku, trzasl sie, widać było ze ma bardzo wysokie tetno, ciężko mu się oddychalo, dyszal, tak jakby popiskiwal. 

Pojechalismy do lecznicy, jest podejrzenie infekcji, dostal 3 zastrzyki, podziabal mnie w palec, odpoczywa teraz obrażony w domku. Jutro kontrola. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzis znowu zastrzyki - 3 lekarstwa te co wczoraj plus nawodnienie podskornie. Do domu dostalismy jakis specjalny probiotyk lub odżywkę, nazwy nie pamiętam. Strasznie takie slodkie w zapachu. Nie udalo sie tego podac dopyszcznie, wiec domieszalem do marchewki gerbera. Książę podjadl troche tego, troche zjedlismy macznikow, troche swierszcza z mixeramy, ogolnie widac ze czuje sie duzo lepiej, odżył, przekopal troche sciolki, jest niezle.

Jutro kolejna kontrola, pewnie dostaniemy leki dopyszczne. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma to jak przygody w lecznicy... Dobrze, że Szluff lepiej się czuje. Ciągle myślę o nim, jak o białym pomponie, biegającym po waszej kanapie. Jedno z pierwszych zdjęć chyba było właśnie takie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak własnie było. Kanapa była biała, a potem została nakryta zieloną narzutą - Szluff zaczął być jak biała bila na stole bilardowym. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jesteśmy po kolejnej kontroli. Oddechowo i infekcyjnje jest nieźle. Wazymy 49g. 

Niestety pojawila sie zmiana, guz po lewej stronie brzucha. Obserwujemy... 

Dogadzam mu jak mogę, sinlac, gerberki itp. itd. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi