Skocz do zawartości

żegnaj esmeralda

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :( z ogromnym bólem serca chce was poinformować, że w nocy za tęczowy most odeszła moja najukochańsza Esmwralda. Od 2 w nocy jeździłam po wetach jednak nie udało się udatować. Smutek i pisze do was płacząc, alr mam nadzieje, że gdziekolwiek jest jsst jej dobrze.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie miała objawów po prostu wstałam w nocy, ja się patrze a ona leży ruszam ją a ona nic, wiec szybko do weta, w nocy to ciężko dopiero prywatnie przyjął nasz wet i powiedział, że to jakaś wada genetyczna przez niewłaściwe rozmazanie a wieczorem jeszcze biegała mi po rękach i w kółku.

Odnośnik do odpowiedzi

Esmeralda miała u Ciebie dobre życie.
Masz zdrowe podejście i dobre warunki, jest wiele potrzebujących chomików, więc mam nadzieję, że wykorzystasz ten potencjał. Jeśli nie od razu jako DS, to może jako DT.

Z jednej strony - uwielbiam te stworzenia, rozczulają mnie i dostarczają wiele radości, a z drugiej - ich kruchość powoduje u mnie notoryczny stres.
Balansuję pomiędzy tymi odczuciami i bardzo odciąża mnie myślenie w kategoriach pomagania potrzebującym.

Odnośnik do odpowiedzi

Esmeralda miała u Ciebie dobre życie.

Masz zdrowe podejście i dobre warunki, jest wiele potrzebujących chomików, więc mam nadzieję, że wykorzystasz ten potencjał. Jeśli nie od razu jako DS, to może jako DT.

Z jednej strony - uwielbiam te stworzenia, rozczulają mnie i dostarczają wiele radości, a z drugiej - ich kruchość powoduje u mnie notoryczny stres.

Balansuję pomiędzy tymi odczuciami i bardzo odciąża mnie myślenie w kategoriach pomagania potrzebującym.

Mój facet mówi, że nie powinnam mieć chomików, bo będę ciągle płakać po ich stracie. Coś w tym jest....czas leci tak szybko. 

Asia trzymaj się, musi minąć trochę czasu by przejść do normalności. 

Odnośnik do odpowiedzi

Jest ciężko wcxoraj nie byłam w stanie posprzatać akwa dziś wyłam i sprzątałam, każdy di mnie nie wyj tak to tylko chomik dla kogoś tylko, dla mnie aż wiem, że chcecie mnie zachęcić do chomika, ale narazie nie chce dam sobie odpocząć, jakoś nie wyobrażam sobie teraz wziąść następnego chomika. Karmy i zioła dla chomika zawiozłam do cioci ona przyjechała teraz na urlop i jest wonątariuszko w azylu dla zwierząt mi narazie się nie przyda, a tam na pewno.

Odnośnik do odpowiedzi