Skocz do zawartości
Pauline.

Timothee ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę 4 na początku wątku i 1 z kuperkiem na 2 stronie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już widzę wszystkie. Jakie piękne umaszczenie  :) No no Nannet będzie miała towarzystwo :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam nadzieję, że młody nie będzie szalał podczas rujek :P Teraz tylko na jakąś większą klatkę zapolować i mogę poszaleć w urządzaniu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam nadzieję, że młody nie będzie szalał podczas rujek :P Teraz tylko na jakąś większą klatkę zapolować i mogę poszaleć w urządzaniu :)

Oj żebyś się nie zdziwiła  :P mój miał oczy jak 5 zł no i mam pozostałość w postaci obdartej ościeżnicy  :blink:  Teraz jest  smutno i tak dziwnie tylko we dwójkę ale pewnie przyjdzie czas gdy będę gotowa na drugiego futrzaka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie strasz mnie nawet :P Najwyżej zrobię eksmitację :D Ale że Bąbel takie rzeczy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No niestety gdy wyczuł Toffinkę to stawał się dziki i nerwowy  :P raz przeszedł przez deskę i podszedł do Tofci z tym swoim wytrzeszczem ocznym a ona walnęła go łapką po łepku....kawaler był takie podekscytowany, że nawet tego nie zauważył. Na szczęście byłam obok i szybko każde poszło w swoje strony. Było wiele śmiesznych sytuacji....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na twoim miejscu chyba dostałabym zawału. Niby takie małe stworzonka, a pociechy dają wiele :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hop, hop :) Timo ma już za sobą pierwszą podróż uciekiniera :P Znalazłam go smacznie śpiącego za króliczą kuwetą. Nie wiem czy zabrał ze sobą zapasy czy podwędził je po drodze, ale wokół siebie miał tego sporo. Jaśnie pan jeszcze obrażony, że śmiem go dotykać i przerywać mu drzemkę :P

CAM05625_zpsm4up9nza.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale czym ja zawiniłam? :D Wypełniam tylko obowiązki (nad)opiekuńczej właścicielki, o ile mogę się tak nazwać :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak to czym?! Przerwałaś mu pewnie piękne sny o zielonej trawce i wolności! :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cudna czekoladka, dodaje do obserwowanych  :wub:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tutaj też się meldujemy, w końcu równouprawnienie jest :P Timo mogę chyba powiedzieć, że powoli staje się przytulakiem. Jak go spotkam na piętrze, to łatwo go zachęcić do wejścia na ręce. Bardzo mnie to cieszy :) W najbliższym czasie planuję też zakup setki dla niego, uporam się tylko ze szkolnymi wydatkami. Mam nadzieję, że jakieś finanse się ostaną :P

CAM05620_zpsg7ishap9.jpg

CAM05614_zpslf3ou6xb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi