Skocz do zawartości
Karolina Sims

[Śląskie] Pilnie! Młode ''niespodzianki'' do adopcji!

Rekomendowane odpowiedzi

3 tygodniowe chomiczki, które uratowałam z Olx pilnie szukają domu tymczasowego. http://olx.pl/oferta/oddam-male-chomiki-roborowskie-CID103-IDayYfL.html

Pan kupił samiczkę z ''niespodzianką'' i teraz problem. Później dodam więcej zdjęć.

265584773_1_644x461_oddam-male-chomiki-r

Edytowane przez Karolina Sims

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szukałas już na olx lub napisz do Vivy oni chętnie pomagają w szukaniu domów lub poprzez inne grupy na Facebook.

Edytowane przez asia22

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś mi się zdaje, że pprzyszli właściciele maluchów będą mieli milutkich towarzyszy :) skoro w tak młodym wieku przechwyciłaś maluchy to łatwiej je będzie do ręki przyzwyczaić, mimo, że to roborki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

One nie są u mnie, ponieważ boje się, że po tak długim transporcie, mama się zestresuje i zje młode, ale są przyzwyczajane do rąk ;)

Edytowane przez Karolina Sims

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla pierwszego nowego właściciela przesyłam wyprawkę "karmową" - oczywiście w porozumieniu z userem Karolina_Sims.

Ja nie pomogę, ponieważ mamy już dwa Dżungarki, więc na trzeciego, nawet roborka nie ma raczej szans...ale popytam innych w okolicy.

Karma podstawowa, dodatki, piasek, ściółka - to będzie mini wyprawka, może zachęci na początek...

Edytowane przez pupillo_pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kłopot... Viva nie może pomóc, ponieważ sama szuka domu dla roborków. :(

Jasno napisano chyba :-) :wacko:

Edytowane przez pupillo_pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapytaj Vivę, czy ma na myśli te z Lublina. Bo one są już ogarnięte.

Pytanie wysłane. Odpowiedź dodam, kiedy przyjdzie. Dzięki Pupillo, ale nie do mnie wyprawki, tylko do właściciela mamuśki. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie wysłane. Odpowiedź dodam, kiedy przyjdzie. Dzięki Pupillo, ale nie do mnie wyprawki, tylko do właściciela mamuśki. ;)

Nie, nie. Nie zrozumiałaś.

Wyprawki pojada do kogoś, kto jako pierwszy przygarnie pierwszego roborka z tej akcji - oczywiście po zweryfikowaniu tego kogoś. O tym pisałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, ale nie koniecznie ten ktoś musi być z forum (chociaż bardzo dobrze by było), jeśli dobrze rozumiem. :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, ale nie koniecznie ten ktoś musi być z forum (chociaż bardzo dobrze by było), jeśli dobrze rozumiem. :wacko:

Oczywiście, że nie musi być z forum, będę polegał na Twojej opinii w tym zakresie, myślę, że mogę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli wam to jakoś pomoże i ogarnie się transport, to powinnam dać radę zaoferować DT dla jednego. Na dniach jeszcze potwierdzę czy klatka będzie wolna, więc jak coś to piszcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z transportem nie ma problemu ;)  Pan wyjeżdża i chomika miał zabrać ze sobą, więc jest trzeba coś z nimi zrobić :unsure: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powoli, bo ja już straciłem rachubę. Od początku, powoli, bez nerwów. Gdzie sa te chomiki, kto je ma, skąd o tym wiesz, co znaczy, że pan wyjeżdża.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chomiki są w Jasienicy woj. Śląskie u właściciela mamy malców. Wiem o tym, bo piszę z tym panem i poprosił mnie, bym pomogła mu szukać domu dla chomiczków. O wyjeździe nic nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

3 tygodniowe chomiczki, które uratowałam z Olx pilnie szukają domu tymczasowego.

Pan wyjeżdża i chomika miał zabrać ze sobą, więc jest trzeba coś z nimi zrobić :unsure:

O wyjeździe nic nie wiem.

Nie nadążam za Tobą. Co to znaczy, że uratowałaś? I o co chodzi z tym wyjazdem? Gdyby nie to ostatnie zdanie, zgadywałabym, że facet wyjeżdża, chce zabrać ze sobą samiczkę i trzeba ogarnąć małe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chomiki są w Jasienicy woj. Śląskie u właściciela mamy malców. Wiem o tym, bo piszę z tym panem i poprosił mnie, bym pomogła mu szukać domu dla chomiczków. O wyjeździe nic nie wiem.

Przepraszam, że tak temat drążę, ale jak czytam to, co piszesz, to powoli nic nie rozumiem. Podajesz info, że pan wyjeżdża i chce zabrać chomika. Ja pytam co oznacza ta wzmianka o wyjeździe, a Ty, że nic nie wiesz o wyjeździe. Możesz się zdecydować? :-)

Bo nieco to jest pogmatwane, pogubiłem się już.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jasienica- nie daleko więc transport do Katowic byłby możliwy 

Edytowane przez Janina H.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie nadążam za Tobą. Co to znaczy, że uratowałaś? I o co chodzi z tym wyjazdem? Gdyby nie to ostatnie zdanie, zgadywałabym, że facet wyjeżdża, chce zabrać ze sobą samiczkę i trzeba ogarnąć małe.

Można powiedzieć, że je uratowałam, bo kupiłby je pewnie jakiś terrarysta na karmę dla węża lub ktoś dla dziecka i malce zachorowałyby :( Facet wyjeżdża i zabiera samiczkę, ale ta niespodzianka.. Nic o wyjeździe nie wiem, bo nie wiem gdzie jedzie i na ile jedzie (nie będę się wtrącać). Przepraszam, że tak nagmatwałam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piszesz, że są u gościa, że wyjeżdża i zabiera samiczkę, w takim razie co z małymi? Chciał je zostawić w domu, bez opieki? Chciał Ci je oddać? Pomieszane z poplątanym, niczego nie wiemy tak naprawdę od początku do końca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...