Skocz do zawartości
kaskas

Chomiki w obiektywie - Czerwiec 2015

16 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

W konkursie nagrody nie są przewidziane - jest to po prostu forma wspólnej zabawy i "nutki zdrowej rywalizacji".

Udział jest dobrowolny z przestrzeganiem regulaminu forum oraz zasad konkursu (patrz niżej).

Regulamin konkursu (warto sobie przypomnieć) :

1. Konkurs jest tematyczny: wszelkie zdjęcia zgłaszane do niego muszą nawiązywać do tematu – inne będą usuwane. Tematy będą inne każdego miesiąca – jeśli ktoś będzie miał jakieś pomysły może nadesłać propozycję na PW, lub w temacie: http://forum.e-chomi...ozycje-tematów/

2. Do konkursu zgłaszamy maksymalnie 3 zdjęcia własnego autorstwa.

3. W konkursie mogą brać udział zarejestrowani użytkownicy forum - zdjęcia wysyłacie do mnie na PW opatrzone tematem wiadomości „Konkursowe - miesiąc”, np. Konkursowe - sierpień.

4. Na każdym zdjęciu musi być chomik, niekoniecznie nasz (np. brata, kuzynki, koleżanki – jednak za pozwoleniem właściciela).

5. Każdy zdjęcie zgłoszone do konkursu musi zostać opisane imieniem zwierzaka, który jest na nim przedstawiony.

6. Tytuł zdjęcia jest opcjonalny, jeśli zostanie dopisany do zdjęcia - pojawi się pod zdjęciem.

7. Pod koniec każdego miesiąca będzie organizowane głosowanie – zasady głosowania poniżej.

8. Pod koniec roku będzie organizowany konkurs na najlepsze zdjęcie roku – udział wezmą najlepsze zdjęcia z danych miesięcy – konkurs grudniowy będzie krótszy o 1 tydzień, który zostanie przeznaczony na głosowanie "końcoworoczne".

9. Zdjęcia zgłaszamy w podanym terminie, zostaną one opublikowane po terminie zgłoszeń i w tym czasie będzie głosowanie. Jeśli do udziału w danej edycji konkursu zgłoszą się mniej niż 3 osoby, konkurs w danym miesiącu zostaje zawieszony.

10. Aby nie wygrywała ciągle jedna i ta sama osoba, zdjęciami miesiąca mogą zostać maksymalnie 3 zdjęcia jednego użytkownika w roku. Przykładowo: Pani x wygrywa konkurs w styczniu, lutym i marcu, to w kolejnych miesiącach nie może zdobyć już pierwszego miejsca :)

Zasady głosowania:

1. Głosowanie odbywa się w formie ankiety.

2. Każdy użytkownik może oddać głos na zdjęcie nie swojego autorstwa.

3. W przypadku zagłosowania na swoje zdjęcie wykluczamy wszystkie zdjęcia danego użytkownika w danym miesiącu (w ankiecie liczymy na uczciwość użytkownika).

4. Raz oddany głos nie ulega zmianie! Uwaga - jeśli ktoś będzie chciał podejrzeć wyniki ankiety przed oddaniem głosu, straci możliwość głosowania. Wyniki ankiety można podejrzeć po zagłosowaniu.

5. W przypadku uzyskania miejsca ex aequo zorganizowana zostanie dogrywka między takowymi zdjęciami.

Edycja czerwcowa:

1. Zdjęcia zgłaszamy od 4 do 25 czerwca (do północy).

2. 26 czerwca wstawione zostaną w tym temacie ponumerowane zdjęcia (kolejność losowa).

3. Głosowanie będzie trwać od momentu wstawienia zdjęć do 2 lipca.

4. Ogłoszenie wyników przewidziane na 3 lipca.

Temat konkursu: Mistrz PAINTA

(mile widziane wszelkiej maści przeróbki z chomikiem w roli głównej :) , nie trzeba oczywiście ograniczać się do painta)

Z A P R A S Z A M Y   D O   W Z I Ę C I A   U D Z I A Ł U

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

oo, to jest zdecydowanie coś dla mnie, mam już nawet koncepcję :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Yyyyy co z tą edycją? Istnieje? Ja się troszkę zagapiłam...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Yyyyy co z tą edycją? Istnieje? Ja się troszkę zagapiłam...

Dokładnie, czy to aktualne?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak istnieje. Już wklejam zdjęcia :)

1 di-ME84QRB3.jpg

2 di-83JOZNDB.jpg

3 di-2RAFUREL.jpg

4 di-KFKM9521.jpg

Zapraszam do głosowania. Przedłużę o dwa dni możliwość oddania głosu. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W edycji czerwcowej konkursu zwycięża chomik Boguś Kratki:
di-83JOZNDB.jpg

di-8AXPF5LG.jpg

Gratulujemy zwycięzcy! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi