Skocz do zawartości
pupillo_pl

Pupillo.pl - internetowy sklep zoologiczny

Rekomendowane odpowiedzi

Do środy powiadasz :D Hmm, taki prezent urodzinowy, może uda mi się podprowadzić je wcześniej niż w grudniu :D

Czekam w takim razie niecierpliwie :)

Edytowane przez Squirrel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do środy powiadasz :D Hmm, taki prezent urodzinowy, może uda mi się podprowadzić je wcześniej niż w grudniu :D

Czekam w takim razie niecierpliwie :)

Tak powinny dojechać, pani z TX mi to potwierdziła, wiec na jej słowność liczę :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Odpisałem na maila, bo chyba nie doczytałaś, że kółko jest tylko to zielone, tak jak napisałem pogrubieniem na karcie produktu. Wysyłać zielony czy bez kółka? W tym tygodniu powinny być nowe, ale nie wiem jaki kolor wrzucą, bo ciężko jest wytargać upragniony z TX...Jak możesz to daj znać w miarę szybko, paczka wtedy dzisiaj wyjdzie.

Ooo, to widzę, że kolejny hamsterek dopisuje się do listy Lubię to :D

Przez kilka dni mogę tutaj nie zaglądać, kontakt tez będzie słaby, bo jakiś wirusik mnie złapał w sobotę i muszę odwiedzić lekarza, żeby szybko z tego wyjść.

Odpisałam już na meila, kółko może być zielone, Stefan i tak będzie zadowolony ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odpisałam już na meila, kółko może być zielone, Stefan i tak będzie zadowolony ;D

Widziałem, paczuszka wysłana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Robiłam zakupy w Pupillo już jakiś czas temu i jestem zadowolona. Super produkty i gratisy, szybka wysyłka, świetny kontakt. To dla mnie musieli Państwo upchnąć dwie duże paki wiórków do jednego pudła  :P Na pewno jeszcze będę u Was zamawiać, tylko że przy jednym dżungarze to raczej rzadkie zakupy  ^_^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Paczuszka właśnie doszła, dżungarek Stefan i króliczka Kasia są zachwycone truskawkami, jak one pięknie pachną! :)

Bardzo dziękujemy za miłe gratisy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poszło zamówienie. Czy kurier dzwoni przed dostarczeniem przesyłki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To kwestia indywidualna, zależy od człowieka. Do mnie większość dzwoni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedy można spodziewać się kołowrotków trixie 20cm na stanie?

www.pupillo.pl/pl/p/TX-61010-Trixie-kolowrotek-20cm/295

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich po dłuższej przerwie chorobowej. Już po przeziębieniu, mam nadzieję, że szybko nie wróci. Widzę, ze wiele się dzieje na forum, same pozytywy się czyta, wiec do odpisywania się zabieram.

Robiłam zakupy w Pupillo już jakiś czas temu i jestem zadowolona. Super produkty i gratisy, szybka wysyłka, świetny kontakt. To dla mnie musieli Państwo upchnąć dwie duże paki wiórków do jednego pudła  :P Na pewno jeszcze będę u Was zamawiać, tylko że przy jednym dżungarze to raczej rzadkie zakupy  ^_^

Dzięki wielkie za komentarz, to się liczy najbardziej...co do upychania, to już 4 duuuże paki upychaliśmy więc nie ma problemu.

Zresztą ostatnia paka, chyba ktoś dla ŚM brał produkty, to był mega, sianko duuuże, trotki 60L dużo itp, ledwo kurier wziął, taki gabarycik się zrobił.

Paczuszka właśnie doszła, dżungarek Stefan i króliczka Kasia są zachwycone truskawkami, jak one pięknie pachną! :)

Bardzo dziękujemy za miłe gratisy :)

Cieszymy się razem ze Stefciem :D

Zapraszam ponownie.

Poszło zamówienie. Czy kurier dzwoni przed dostarczeniem przesyłki?

To tak, jak napisał @Szybcior - ma rację, indywidualne podejście każdego kuriera. Nie ma takiego obowiązku, ale w 99% dzwonią, piszę tutaj o swoich stronach.

Ale nie ma co "panikować", spokojnie zadzwoni, ponieważ jemu zależy (każdemu) na doręczeniu "od ręki".

Kiedy można spodziewać się kołowrotków trixie 20cm na stanie?

www.pupillo.pl/pl/p/TX-61010-Trixie-kolowrotek-20cm/295

W tym tygodniu.

Edytowane przez pupillo_pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, wiem, zawsze panikuję przy pierwszym zamówieniu gdziekolwiek. Wiem, że GLS dzwoni, DHL czasem zostawia u mnie paczki dla sąsiadów i tu też wiem, że się starają, ale z innymi różnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

FEDex to dość solidny kurier, ja z niego (czytaj moim Klienci) jestem zadowolony, żadnych problemów, zero wpadek, zero kombinowań jak na razie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękujemy Pupillo za pyszności i próbki. Zarówno ja jak i Zbóje polecamy z czystym sercem

DSCN9989_zpsr6rsab6y.jpg

DSCN9993_zpsbcewyqho.jpg

DSCN9990_zps0sf2pxyr.jpg

DSCN9991_zpsgki6frh2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A dziękujemy za kolejną opinię. Jesteśmy zadowoleni, że ewoluujemy razem z Klientami, próbujemy sprostać Waszym wymaganiom i coraz lepiej to wychodzi :-)

Robimy wszystko, by nadal iść swoją obraną ścieżką a przy tym się rozwijać. Mam nadzieję, wierzę w to, że tak będzie cały czas. Prócz zarobku (non-profit to nie my) chcemy to robić dla Was, Klientów, wymagających i chętnych do prowadzenia hodowli w odpowiednich warunkach bytowych dla małych zwierzaków domowych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich!

Udało Nam się znaleźć ciekawe podłoże dla Waszych gryzoni. Są to

TROCINY BUKOWE - opakowanie 25L

- są one odpylone

- są grube, pozwalają na kopanie tuneli, tworzą zwartą strukturę

- nie są sprasowane - co ułatwia ich używanie

Zapraszam do zapoznania się z produktem.

Link do produktu: http://pupillo.pl/trociny-bukowe-25L

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie małe problemy techniczne się tu pojawiły. Nie wiem dlaczego, ale jakieś zapętlenie na produkcie się pojawiło i nie mogę teraz usunąć tego. Już nad tym pracujemy, do wieczora programista się z tym uwinie na bank. Serwer też lubi foszka walną i nie chce usunąć tego co mu nakazuję :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Paczka jest już u Nas, wszystko zgodne z zamówieniem. Dziękujemy za szybką wysyłkę, gratisy i próbki. Sklep godny polecenia. Tosia ma teraz jeszcze więcej frajdy jak i żarełka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również się cieszę, Poczta zrealizowała przesyłkę jak zwykle bardzo szybko, co mnie bardzo cieszy - jedyne 28h - to jeśli chodzi o Pocztę bdb wynik, coraz lepiej się wywiązują z powierzonych im zadań. Zresztą to już chyba i Kliencie zauważyli, bo więcej takich, którzy wolą zainwestować w Paczkę 48k z PP niż w kuriera. Niższy koszt, a doręczalność nie gorsza,a nawet lepsza.

Super, że próbki i gratisy podobają się nie tylko Tosi ale i właścicielowi/właścicielce :D

Zapraszam ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Specjalnie dla Klientów sklepu Pupillo przygotowałem kolejną, myślę, że ciekawą propozycję.

Otóż w dniach 01.12.2015-20.12.2015 każdy Klient może skorzystać z promocji:

PROMOCJA - WYSYŁKA NA ŚWIĘTA

Zamówienia do 99,99zł - koszt dostawy 9,99zł - niezależnie od formy dostawy (kurier i poczta)

Zamówienia pow. 100zł - przesyłka darmowa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi