Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

• Odpowiedzi 123
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jeżyn :) fajnie gra w piłkę, ale jak tylko chwycę kamerę to już nie :D

DSC_0858.JPG

Jest zdrowa, krzepka, silna i ogólnie ciąża wyszła jej na dobre :D Waży 180 gramów i jest w wyśmienitej formie! :D

A tu mieszkająca w Holandii Jeżynkowa siostra - Bilberry, która obecnie stara się zajść w ciąże ;) trzymam kciuki :)

bilberry.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Dziś Jeżyna została ciocią - jej siostra Podrik's Bilberry urodziła maluszki :) Ojcem jest Melman von Sweetness, yellow banded lh.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=700220740108778&id=483084588489062&notif_t=notify_me_page

Edytowane przez podrik
Odnośnik do odpowiedzi

W miocie Jeżynkowej siostry, Bilberry, urodził się czekoladowy chłopczyk. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że gen rust ostatni raz występował w homozygocie w piątym pokoleniu przodków Bilberry (jeden od strony Azalii i jeden od strony Oregona). Jak by nie patrzeć - niezła niespodziewanka ;)

Edytowane przez podrik
Odnośnik do odpowiedzi

Ja już widziałam, ale poczekajmy aż hodowla sama udostępni :)

Co jest zabawne wygląda na to, że Bilberry nie nosi mutacji dark grey (którą nosili obydwoje jej rodzice; wygląda na to że tym razem ja miałam fart, wybierając Jezynkę), a po kim dostała ten rust - pojęcia nie mam :P

Odnośnik do odpowiedzi