Skocz do zawartości
Martyna Poloczek

Dwa syryjki szukają domu - Kraków

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Pierwszy raz korzystam z tego forum i nie bardzo ogarniam gdzie powinnam dodać takie ogłoszenie. Otóż  odezwała się do mnie koleżanka z Krakowa. Dostała samiczkę (i tu standardowy scenariusz), która była w ciąży niestety z bratem. Teraz do wydania są śliczne 2 maluszki, płeć jeszcze nie znana. I pytanie, czy ktoś szuka może chomiczka i chce przygarnąć? Dodam, że właścicielka jest odpowiedzialną i kochającą osobą dlatego zwróciła sie do mnie żeby zwierzaczki znalazły jak najlepszy dom. Płeć jeszcze nieznana, ale skoro chomiki to samotniki to nie jest chyba aż tak ważna. Przed ewentualnym usunięciem posta poproszę tylko o informację w jakim dziale powinnam zamieścić ogłoszenie. Jeden chomiczek jest jasno-beżowy, drugi srebrny. Oba w poniedziałek skończą 3 tygodnie.

Pozdrawiam i liczę, że ktoś będzie chętny, bo koleżanka nie ma tylu  klatek żeby zatrzymać wszystkie zwierzaczki. 

ibwin6.jpgs4bf6d.jpg11h8f2t.jpg6h0txe.jpg

Edytowane przez Martyna Poloczek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rzeczywiście śliczne :)
Płeć jest ważna, żeby chomiki oddzielić w odpowiednim momencie, bo będzie powtórka z rozrywki i kazirodczy związek. Natomiast chomiki chyba mają za małą klatkę - warto, żebyście poczytały forum i zebrały pieniążki na odpowiednie. Bo rozumiem, że tata maluchów także zostaje u koleżanki? Dwie odpowiednie klatki nie muszą być dużym wydatkiem. Szukajcie najpilniej używanych (ew. akwaria albo samle z ikei -130l).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, ojca nie ma. Jest tylko mama z maluchami. Mama zostaje i koleżanka powoli zaczyna szukać odpowiedniej klatki. Zostaje również jeden maluszek, który będzie mieszkał osobno. Niestety był najsłabszy w miocie i mamusia go odrzuciła, więc został przez koleżankę ręcznie odkarmiony. Dostała chomiczkę już w ciąży i dopiero zaczynała się douczać na ten temat. Płeć będzie znana jutro bądź pojutrze, bo koleżanka będzie sprzątała klatkę, a wcześniej bała się ruszać maluchy żeby sprawdzić. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wielka szkoda, że dwa tygodnie temu nie było tego ogłoszenia, bo bez zastanawiania się wzięłabym jednego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Śliczne maluchy ♥ Szkoda, że nie mam ani klatki ani miejsca na kolejną klatkę, bo bym przygarnęła maleństwo bez zastanowienia, ale popytam znajomych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Martyna Poloczek, zapytaj koleżankę czy w grę wchodzą tylko domki z Krakowa i odbiór osobisty, czy po wcześniejszym uzgodnieniu i przygotowaniu zgodzi się wysłać malucha np. blablacarem. To na pewno ułatwi znalezienie im domów, pamiętaj, że odległość w obecnych czasach nie robi znaczenia,malce pewnie będą do wydania akurat na święta, a wtedy sporo studentów z Krakowa wraca do domu,  ja już ze 4lata temu brałam dwa razy chomiki oddalone ponad 500km od mojego miejsca zamieszkania :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi