Skocz do zawartości

Czy dajecie chomikowi smakołyki? Jakie?

Rekomendowane odpowiedzi

• 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 289
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ło jezu, nie wiedziałam nawet, że to ja założyłam ten temat :D. Sprostowanie, już nie daję ŻADNYCH dropsów, jakichś kolorowych syfów, teraz tylko owoce, warzywa, albo gerberki właśnie. Czasami dostan

czasem dam mojemu chomikowi jakieś płatki śniadaniowe, rodzykę, jogurt, czekoladki kawałek albo muesli. Wiem że nie powinnam , ale widze jak mu smakuje :D

bez przesady to mozna dawać :) jak robię tak. jeżeli coś jest zdrowe, ale nie jestem pewna czy chomik to zje, kładę jedzenie u góry klatki. jak chomik zje to dobrze (będę mu dawała), jak nie to nie
Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...
  • 5 months later...
  • 2 weeks later...

ja również słyszałam, że cytrusów nie można podawać, ale podobno mandarynkę tak. Groszek jest rośliną strączkowatą, a takich roślin nie powinno się podawac chomikom. A papryka? Ja kiedyś podawałam, ale świeżą, nie konserwową, ale trzeba udawać.

Odnośnik do odpowiedzi

to w tym roku sprobuje je podac....Ciekawe, czy Hammondowi zasmakuj.... Mam szczescie moc kupowac te z Kaszub, ktore sa naprawde wspaniale... takie slodkie... ze cos czuj, ze znowu nie bedzie chcial jesc nic innego :lol:

La Klusek- moga sie przyjac, tylko nie wiem, czy zdaza dac w pierwszym roku owoce....:/

Sprobuj moze z poziomkami (chyba tez mozna je podawac??)-one rosna zdecydowanie szybciej- a w dodatku roslinka nie potrzebuje sie tak "rozpychac", jak truskawki :to )

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 weeks later...

A co powiecie o gotowanym ryżu?

Ugotowałam raz Tuśce ryż jak zauważyłam u niej jakieś luźniejsze kupki. Wcinała jak dzika. Może instynktownie wyczuła, że ryż jest zdrowy na żołądek? No i teraz się zastanawiam, czy możnaby jej od czasu do czasu dać takiego ryżu. Ze względu na ścieranie ząbków to nie jest to raczej pożyteczny pokarm, ale może ma jakieś dobre składniki?

Odnośnik do odpowiedzi