Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :)

Mam w domu dwie szafki z drewna. Tak sobie myślę, że jedną z nich mogę przerobić na akwarium dla chomika dżungarskiego lub roborka. Jedna ma wmiary 114x25 ( 2850 cm2), a druga 116x31 ( 3596 cm2). Wystarczy wstawić w nich szybę z przodu i akwarium gotowe. Wiem, że ta pierwsza jest wąska, dlatego moim zdaniem ta druga nadaje się bardziej ( z tego co pamiętam, niektórzy n forum mają akwa 80x30). I tutaj mam do was pytanie: co myślicie o ,,budowie" takiego akwarium? Czy to dobry pomysł?

Odnośnik do odpowiedzi

http://hamstergehege.blogspot.de/ znowu zapodam linka bo fajne :P

Tutaj widziałam, że np. witryny kuchenne z IKEI wykorzystują, inne pomysły to nawet nie wiem czy z jakichś regałów czy sam ktoś z płyty meblowej skręcał :D Bo wyglądają bardzo ładnie. Więc myślę, że pomysł jest fajny :) Nie wczytywałam się w tamte opisy (w 2 językach są) więc nie wiem czy płyta meblowa może być niebezpieczna czy coś, ale powszechność jej użycia raczej wskazuje na to, że nie.

EDIT: A przepraszam, z drewna szafki posiadasz. Więc tylko maznąć je czymś dla zabezpieczenia i gotowe terra :)

Edytowane przez Artemis
Odnośnik do odpowiedzi

Ocynkowana siatka, ale na metry ciężko dostać (na allegro są fajne z małymi oczkami dla hodowców ptaków, ale sama przesyłka chyba 20zł). Ja też właśnie będę jej u siebie szukać i nie wiem czy znajdę, a całą belę to średnio mi się widzi kupować.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...