Skocz do zawartości
Antiba

[3miasto] [cała Polska] Wergiliusz do adopcji

Rekomendowane odpowiedzi

Chomik syryjski Wergiliusz do adopcji :)

Zapraszam do wydarzenia: 
https://www.facebook.com/events/340563182804340/

11043252_918710241514231_702075187883149

Pilnie poszukuję jednego domu tymczasowego dla chomika syryjskiego w Szczecinie oraz domu/domów tymczasowych dla dwóch chomików (syryjski i prawdopodobnie dżungarski) na terenie Trójmiasta. 

W Szczecinie chodzi o chomika, którego dłuższy czas temu odebrałam i trafił do DT, potem na chwilę do DS, z powrotem do DT - który jednak 20go wyjeżdża na 3 tygodnie i nie ma z kim chomika zostawić.
W Trójmieście chodzi o chomiki, które ktoś na wsi, gdzie mieszka znajoma, znalazł w kompostowniku. Więcej szczegółów wkrótce.

Zapewnię w miarę możliwości klatki i wyposażenie oraz trochę karmy.

EDYCJA
szczeciński syryjek zostaje na stałe w swoim dotychczasowym DT. Na czas wyjazdu ma zapewnioną opiekę. Dżungarek z Gdańska ma na razie DT, a syryjek jest u mnie:

Jeśli ktoś chciałby nieco wystraszonego, młodego syryjka na DT a najchętniej DS -proszę o kontakt.

Edytowane przez Antiba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli syryjek szczeciński potrzebuje domu na 3 tygodnie? Jeśli jest możliwość przewiezienia go z lokum - zapraszam.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak z tymi chomikami z Trójmiasta? Jestem z Gdyni. Co to za chomsy w ogóle?

Aa już doczytałam, ze syryjek i dzungar, moze moglabym na dt wziac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szybci0r - poproszę dotychczasowy DT o informacje, czy dałby radę przywieźć chomika z klatką (niestety jest to bardzo mała i niedostosowana klatka). Niestety nie ma mnie na miejscu, to bym wszystko załatwiła... myślę, że wtedy Justyna musiałaby Tobie go przywieźć jakoś przed 20stym, może 18, może 19, i jeśli przez te trzy tygodnie chomik nie znalazłby DS to najpewniej ściągnę go do siebie, do Gdańska, albo weźmie go mój chłopak ze Szczecina. Tak czy siak nie przekroczymy na pewno tych 3 tygodni, żebyś nie została z chomikiem w kieszeni  ;)

Coco. chomiczki są w tym momencie pod Nowym Dworem Gdańskim. Koleżanka z SPK mieszka tam i ludzie zaczynają jej znosić różne zwierzaki... ostatnio te dwa chomiki znalezione u któregoś z sąsiadów w kompostowniku. Jutro prawdopodobnie przyjadą na wizytę do wet. w Trójmieście i wtedy trafią do mnie, natomiast biorąc pod uwagę chomiczkę z Giżycka, którą niedługo odbieram, będę miała "przechomiczenie" w domu. Do chomików mamy klatki od naszej forumowej Dominiki :) Dostaliśmy też różne wyposażenie (nie wiem dokładnie co), ale z tych podstawowych elementów wszystko powinno się znaleźć.
Czy ew. chciałabyś jutro przechwycić chomika w Gdyni po wizycie u weta? Ok. godz. 12.?

Edytowane przez Antiba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szybci0r - poproszę dotychczasowy DT o informacje, czy dałby radę przywieźć chomika z klatką (niestety jest to bardzo mała i niedostosowana klatka). Niestety nie ma mnie na miejscu, to bym wszystko załatwiła... myślę, że wtedy Justyna musiałaby Tobie go przywieźć jakoś przed 20stym, może 18, może 19, i jeśli przez te trzy tygodnie chomik nie znalazłby DS to najpewniej ściągnę go do siebie, do Gdańska, albo weźmie go mój chłopak ze Szczecina. Tak czy siak nie przekroczymy na pewno tych 3 tygodni, żebyś nie została z chomikiem w kieszeni  ;)

Odzywam się przez PW.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Antiba, a to mialby być dzyngar czy syryjek? sa jakieś zdjęcia? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jakiego wolisz jak coś? :) Drugi trafi po prostu do mnie chyba, że ktoś jeszcze się zgłosi. 

Trójmiejskie chomiaki
10961901_997721926922345_223231497_n.jpg
10968237_997722300255641_1495581723_n.jp
10966883_997722336922304_1351580117_n.jp

10984913_997723090255562_2146960736_n.jp
10951427_997722940255577_1429887417_n.jp

Coco bardzo proszę o wiadomość z numerem telefonu, to jakoś się umówimy - jeśli mogę dzwonić po 22 : > Którego chomika możesz wziąć i czy z pełnym wyposażeniem, czy może coś masz na stanie. No i czy od razu jutro mogłabyś go w Gdyni odebrać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wolalabym syryjka jak cos :D dam jeszcze znac dzisiaj na 100% co do dt, tak pod wieczor ok? wtedy bym napisala nr tel w pw. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok, ja już jestem przy kompie:)

I co, kto chce jutro chomika w Trójmieście? :)

Ok, mamy załatwiony wstępnie DT w Szczecinie, mamy też dt dla malucha w Trójmieście. Został jeszcze syryjek ;) 

I w ogóle... może ktoś chce je przy okazji adoptować? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj odeszła moja kochana chomisia, mieszkam w Krakowie, to daleko ale mam wszystkie akcesoria, stoi pusta klatka może mogę pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dżungarek (z tego, co dzisiaj obejrzałam, to samiczka) trafił do Sunrise :) Dzisiaj mała siedziała mi na ręce i najpierw wyrzuciła jakąś zmokłą pestkę, potem trochę zrobiła bobków, poskubała mi rękę, umyła się i dalej spokojnie siedziała. Na pewno będzie fajną chomiczką :)

Syryjek robi postępy - pół dnia krzyczał, jak zbliżałam się do klatki, ale teraz jest już spokojny. Zasuwa sobie w kołowrotku :) (Jeszcze raz dzięki Dominika za sprzęt, widzisz, jak się przydał). To na pewno chłopiec, choć jeszcze młodziutki i malutki. Być może będziemy załatwiać adopcję z Justynalu :)

Co do chomika szczecińskiego - śpieszę powiadomić Cię Szybcior - dotychczasowy DT postanowił go sobie zatrzymać! Trafił znajomą chomiczy amor :) Na czas wyjazdu chomikiem będzie opiekować się jej znajoma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do chomika szczecińskiego - śpieszę powiadomić Cię Szybcior - dotychczasowy DT postanowił go sobie zatrzymać! Trafił znajomą chomiczy amor :) Na czas wyjazdu chomikiem będzie opiekować się jej znajoma.

Tak czułam w kościach. :)))

Ponieważ samla i tak dzisiaj do mnie przyjedzie, mogę się zdeklarować na przyszłość jako DT.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Syryjek na noc zrobił małe postępy - dał się wziąć na ręce i swobodnie pobiegał po łóżku. Będą z niego chomiki :) -> poleca się do adopcji!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej czytam że SzybciOr chce wziąć małego, a jest ze Szczecina, może tak byłoby lepiej dla chomisia bo bliżej? Antiba, zastanów się

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mały dzwoniec robi postępy w oswajaniu. Jest piękny, ale malutki. Waży 83 gramy. Niestety cały czas kicha i sama nie wiem już, co z nim robić. Dzisiaj usuwam z klatki całe siano i stawiam na kaloryfer litry wody, żeby dodatkowo nawilżyć powietrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapraszam na wydarzenie na fb i proszę o udostępnianie, również jeśli ma ktoś jakieś swoje blogi, strony itp...

Sprawa coraz pilniejsza bo moja życiowa sytuacja się "zaostrza". Chciałabym jak najszybciej znaleźć maluchowi dobry dom:

https://www.facebook.com/events/340563182804340/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

11050960_918175464901042_481713582_n.jpg

Takie warunki ludzie proponują dla Wergiliuszka :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nawet kołowrotka tu nie widzę :-/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aaa, bo kołowrotek stoi na razie w innej klatce...

11051136_918177224900866_1268199184_n.jp

I ta kobieta ma jeszcze inne chomiki...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cudownie! Pewnie wszystkie chomiki podczas biegu w kołowrotku wąchają swoje tyłki :'(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

przykre, że do tych więzień trafią jakieś biedne chomik i spędzą w nich resztę życia :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moderatorzy, czy można by przenieść ten wątek do Ch.syryjskie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...