Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Olaf jest dzielnym chłopcem, którego adoptowałam z Rawnsley Rodent Rescue miesiąc temu. Był wystawiony do adopcji jako chomik nieufny i tylko dla doświadczonego opiekuna, postanowiłam spróbować swoich sił ;) okazało się, że maluch rzeczywiście, płochliwy... ale jeszcze bardziej ciekawski. Także już po kilku dniach sam zaczepiał, by zwrócić na siebie uwagę. Wystarczyła odrobina cierpliwości i mam najkochańszego chomika na świecie :P oczywiście dużo pomógł też duży nakład pracy ze strony dziewczyn z Rescue ;) jego historia jest dosyć smutna- urodził się na początku lipca w RRR i trafił do adopcji, okazało się jednak, że szybko się znudził i 3 miesiące przesiedział w klatce bez kontaktu z człowiekiem. Na szczęście wrócił do Rescue i tak na niego trafiłam.

Poznajcie Olafa :)

IMGP4041.JPG

IMGP4036.JPG

IMGP4037.JPG

IMGP4040.JPG

IMGP4044.JPG

IMGP4046.JPG

20141227_183744.jpg

20141227_183729.jpg

Tutaj harce na jego własnym podwórku

20150107_230957.jpg

20150107_231124.jpg

Co jeszcze mogę o nim powiedzieć... Lubi jeść ;) JR Farm Hamster Adult (z dodatkami, m.in. Herb Special) znika z miski bez śladu (zostaje tylko trochę trawy z mieszanki ziołowej :P ). Waży 150g. Co do reszty. Kołowrotek Karlie 29cm, który wart jest każdych pieniędzy- mam terra przy łóżku i przy zgaszonym świetle nawet nie mam pojęcia kiedy Olaf w nim biega, czasem go tylko przyłapię jak wpadnie jakieś światło zza okna i go zobaczę :P ściółka aubiose bedding, z niej również jestem bardzo zadowolona :)

Odnośnik do odpowiedzi

To dokładnie to samo, co nasze domy tymczasowe :) Rawnsley prowadzą dwie siostry, które mieszkają niedaleko mnie. To taki oficjalny dom tymczasowy, można tak powiedzieć. Istnieje ich tu trochę i współpracują ze sobą. Poza tym dziewczyny, które stworzyły RRR nie tylko mają zwierzaki u siebie, ale też kilka zaprzyjaźnionych osób służy jako ich "domy zastępcze". Jeśli chodzi o adopcje- przebiega tak jak u nas (przynajmniej jak te oficjalne), czyli najpierw wypełniłam formularz/ankietę, zostałam zaakceptowana, zarezerwowałam chomika, po wysłaniu zdjęć terrarium umówiłam się na termin odbioru :) mieszkamy niedaleko i Kirsty przywiozła mi mojego łobuza osobiście. No i oczywiście podpisałam umowę ;)

Odnośnik do odpowiedzi