Skocz do zawartości
Angelo

Konkurs - Conception Pets ! [1.03.2007 - 15.03.2007]

Rekomendowane odpowiedzi

I pierwszy post w ciepłym, a jakże miesiącu. Po konkursie walentynkowym, przyszedł czas na następne popisy waszych umiejętności. Teraz przydadzą się wam szczególnie ;-) Tym razem, konkurs "Conception Pets" posiada bardzo dużą możliwość pokazania swoich zdolności manualnych i nie tylko. Jak sama nazwa wskazuje, chodzi o "Zwierzęcy pomysł" ;) Tutaj liczy się oryginalność, pomysłowość, sposób przedstawienia. A więc, własnoręcznie zrobiony chomik lub wykonany techniką komputerową ;-) Technika dowolna. Możecie go namalować na papierze, wyciąć z papieru, zrobić origami, narysować, ugnieść z plasteliny, wyrzeźbić z drewna, skleić z gałązek, możecie zrobić formę i chomika z masy solnej, później go pomalować, zrobić w programie graficznym (Photoshop, Corel, Gimp) itd. Naprawdę, pomysłów jest bardzo dużo. Tutaj czekamy na waszą inwencję twórczą. Liczy się tutaj przede wszystkim oryginalność

Regulamin i zasady uczestnictwa:

1. Wszystkie inne prace, niż na komputerze, muszą mieć zrobione zdjęcie. Przed/na/obok tego "czegoś" umieszczamy kartkę z napisem "Conception Pets", może być wydrukowana, napisana odręcznie, lecz starannie. Zapobiegnie to oszustwom i dawania nie swoich dzieł.

2. Prace wykonane na komputerze, w programie graficznym, również muszą mieć inicjały lub nick z forum użytkownika, który wystawia swoją pracę do konkursu.

3. Zdjęcia swoich dzieł, jak również prace komputerowe przesyłamy na adres mike [at] e-chomik [dot] pl .

4. Format prac - jpg, gif (lecz przyzwoita jakość).

5. Konkurs rozpoczyna się dzisiaj i trwa do 15 marca, czyli dwa tygodnie. Myślę, że to wystarczający czas na wykonanie prac.

6. Prace będę oceniać jurorzy w składzie: Redakcja E-chomik.pl, Przedstawiciel Herbal Pets, sklep AnimalGlob.pl.

7. W konkursie mogą brać wyłącznie użytkownicy forum. Nowi użytkownicy, zarejestrowani od teraz, wykluczeni są z konkursu.

8. Zwycięska praca, zostanie opublikowana ma łamach vortalu i na forum.

9. Nagrodą, jak zawsze, jest bon o wartości 80 zł na zakupy w sklepie AnimalGlob.pl. Oczywiście, koszty wysyłki nagrody pokrywa sklep.

Wszelkie pytania, wątpliwości proszę kierować na forum, do działu przeznaczonego na konkursy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Eh, jeszcze jedno... Nie chce sie chwalic, ale mam naprawde talent plastyczny i pozniej jak cos zrobie to mi nie uznacie... Tak samo bylo kiedys na takim konkursie. Byl konkurs miedzynarodowy, a ja sie postaralam i robilam ta prace przez 12 godzin i wyszla mi idealnie, a pozniej jej nie wzieli, bo powiedzieli, ze nie ja to robilam. A teraz mam tez ekstra pomysl, bo chcialabym z pewnego materialu tego chomika wyrzezbic, no i wlasnie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok, rób. My ocenimy ;) Jak masz talent, to czemu nie }{

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a ja narysuje chyba jakiegoś chomiczka na kartce i go poten do przez skaner do kompa wrzuce :)

w walentynkowym nie mogłam to teraz zrobie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja myślałam, czy by czegoś nie narysować, ale chyba nie...Ja chyba czasu nie będę miala

Pisalas juz osiem razy, ze udzialu nie bierzesz. Wiemy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja na pewno nie narysuję bo nie mam talentu :) Ale już świta mi w głowie genialny pomysł...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam 2 pomysły i musze sie cos mikego zapytac

jeden już narysowałam drugi nie gotowy

jak narysuje porównam

jaki mike sie zgodzi bo nie wiem czy temat może byc

ja napewno biore udział party

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak. Takie sprawy proszę załatwiać na PW.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a gdzie jak to miałam przesłac ??

czytaj po kolei, a nie tylko ostatnie posty :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mike, czyli można, np. narysować chomika, a potem go jeszcze pozmieniać w programach graficznych?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mozesz wszystko, technika jest dowolna... wiec czemu by nie pomieszac roznych technik :) powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też mam zrobioną, zdjecie też ale chyba muszę zrobić nowe, bo jakieś tamto niewyraźne...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, doszło. Dziękuje za zgłoszenie. flex

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak Zuzik, można tak mi się wydaje, przecierz napisał Miki dowolną techniką...

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 13:41 ]

Kiedy będzie ogłoszenie wyników ? Za ile dni, mniej więcej ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O właśnie też to chciałam sie zapytac kiedy będom wyniki

i gdzie prace będom pokacane

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi