Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

'I'm driving home for Christmas
Oh, I can't wait to see those faces!..
'

I jak wielu wraca na Święta do domu, tak do nas wróciła Podrik's Azalia :)
Azalka urodziła się tutaj, jest córką Gobi i Ceilana. Przez ostatnie pół roku mieszkała w Niemczech w zaprzyjaźnionej hodowli Leijonas Hamstery, gdzie odchowała dziesiątkę pięknych maluszków :)

DSC_0521.JPG

Obecnie Azalia ponownie zasili nasze szeregi :)
Po zakończeniu kariery hodowlanej pozostanie na stałe w Polsce; u nas lub w zaufanych rękach - jeszcze zobaczymy :)

Mały 'look back'.
Azalia urodziła się 26.05.2014. Jej umaszczenie to yellow, włos jest długi i cudownie równy(!). Tak jak mówiłam od początku - jest najbardziej 'udanym' maluchem z miotu A; piękna głowa i ciało po mamie, duże oczyska po tatusiu i charakter 'słodkiej ciapy' :) Szczęśliwie po matce odziedziczyła gen dark grey, który uwidocznił się u jej potomstwa (genotyp: Aa Dgdg ll ToTo). Świetnie sprawdziła się jako wrażliwa i troskliwa mama. Jako, że długo po porodzie mieszkała jeszcze z córeczkami to jest nadto tłuściutka (ma to chyba po mamie, która również po odkarmieniu małych wyglądała jak baleronik :P ) i niebawem przejdzie na dietę :P

rodowód:

4157507_orig.jpg

a kto nie pamięta...

Azalia, 7 dni

8557618_orig.jpg

13 dni

7619637_orig.jpg

22 dni

1452135_orig.jpg

24 dni

8955627_orig.jpg

25 dni, z Arbuzem ;)

7610347_orig.jpg

29 dni

8005429_orig.jpg

Edytowane przez podrik
  • Upvote 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 146
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

'I'm driving home for Christmas Oh, I can't wait to see those faces!..' I jak wielu wraca na Święta do domu, tak do nas wróciła Podrik's Azalia :) Azalka urodziła się tutaj, jest córką Gobi i Ceilana

Jejuuuuuuuuu :wub:

jest długowłosa.. i gruba :P dziewczyny syryjskie są ogólnie wieksze od chłopaków rilaks ;)

Zawsze jak oglądam takie zdjęcia, to sobie myślę, czy te chomiki takie wielkie, czy głowa podrik taka mała... Nieeee, głowa podrik jest zupełnie normalnej wielkości :)

Odnośnik do odpowiedzi

Ale cudne :wub:

Czy dziewczynki syryjskie zazwyczaj są bardziej misiowate niż chłopcy? Czy wynika to z faktu, że chyba są okrąglejsze?:) Czy jedno i drugie to nie reguła? :D

Odnośnik do odpowiedzi

ogromna nie jest :P jest tylko duża, gruba i puchata :P ale juz pomału chudnie :)

Edytowane przez podrik
Odnośnik do odpowiedzi

Słodka ta Azalia :wub:  Pokazałam ten film mamie, która się zdziwiła, że to takie wielkie (2 razy większe od Pusi). Powiedziała, że jak drugiego chomika to tylko samiczkę, bo są większe :P

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Dominik cały czas mylił jej imię, wiec na terrra pojawiła się kartka :P Jako, że ja do chomika mówiłam inaczej, to 'udoskonalił' ją... :P

DSC_0708.JPGDSC_0726.JPG

Obecnie 'Baleron' jest już trochę mniej baleronowaty i dąży w kierunku 'fit' :D

Odnośnik do odpowiedzi

misie też ponoć czasem bywają baleronowate :D

a ona ma dość 'ciekawą' rozrywkę, sprawiającą, że czasami chcę jej łepek ukręcić przy samym tyłku :P

otóż... podrzuca nosem daszek od domku. na daszku stoją ceramiczne miski. jak brzmi ta 'perkusja' wyobraźcie sobie sami... :P

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...