Skocz do zawartości

Chomik Roku 2014

Chomik Roku 2014!  

43 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Mija kolejny rok zabawy.. Czas szybko leci..
Chciałabym w imieniu podrik i własnym podziękować Wszystkim, którzy cały ten czas brali udział.

To Wy tworzyliście każdą edycję! :)

Mam nadzieję, że kiedy pojawi się nowy/inny konkurs to znowu odnajdziecie ten stary zapał do zabawy i tą radość.

Oficjalnie jest to ostatnia edycja Chomika Roku prowadzona w dotychczasowym składzie.

Chciałam podziękować również ana443 oraz podrik - bardzo Wam dziękuję za pomoc w prowadzeniu tej zabawy! :)

Może i wycofuję się z prowadzenia, jednak mam nadzieję, że pojawią się użytkownicy, którzy zainspirują się i będą chcieli poprowadzić coś podobnego dalej. Dla odmiany - bardzo chętnie wzięłabym udział :D

Wiem, że jest również nieco za wcześnie - jednak..

Życzę Wam wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia oraz udanego wkroczenia w Nowy Rok.

A te zdjęcia niech pozwolą Wam na chwilę wspaniałych wspomnień z 2014 roku zmierzającego powoli ku końcowi.

DZIĘKUJEMY!

A teraz to na co czekacie :)

Czas wybrać Chomika Roku 2014!

Mówi się, że oczy są oknami duszy...
W styczniu '14 staraliście się uchwycić te urocze czarne brylanciki na zdjęciach i wybraliście Tyminę:

gw65.jpg

Zgodnie ze starym porzekadłem Idzie luty - podkuj buty, w edycji luty '14 sprawdzaliśmy, gdzie chomikom jest najcieplej.

Niemal jednogłośnie uznaliście Kurczaczka za najlepiej przygotowanego do zimowych chłodów.

w15nxx.jpg

Dzień się powoli wydłuża, jednak wcale nie przeszkadzało to naszym pupilom w grzebaniu na forum - gorące plotki o innych chomikach to przecież najlepsza zabawa!
W marcu '14 wybraliście Prymuska, który zapewne pilnie nas śledził.

03-Marzec1.jpg

Wiosna już się powoli zaczyna - najwyższa pora, aby ruszyć i się nieco rozgrzać!

W kwietniu '14 najlepszą gimnastyczką została Lola.

04-Kwiecie%C5%841.jpg

W maju wzięło mnie na lekką zadumę.. Temat Chomik i ja - nic dodać, nic ująć.

Maj '14 wygrało zdjęcie z Emmy i Ciaranem Zbójnickie Chomiczki:

05-Maj2.jpg

Dajmy chomikom zabawki i zobaczmy co z nimi zrobią :D

Czerwiec '14 stanowczo należał do tych najbardziej pomysłowych maluchów, a wygrała Tosia.

20140701_chwo.jpg

Lato to czas kiedy zaczynają się rodzić najlepsze owoce - ciężko im odmówić.

W lipcu '14 owocowej uciesze poddała się Sisi.

2017_07.jpg

Były owoce, więc czas na warzywa - ot, zdrowa dieta to podstawa!

W  sierpniu '14 urzekła nas Ninja ze swoim żółciutkim serduszkiem.

20140921.jpg

Szkoła się zaczęła, a brak czasu było widać - nawet chomiki musiały się udać na wagary aby mieć czas na zdjęcia!

Wrzesień '14 wygrał czołowy wagarowicz Woozie!

20141023.jpg

Niestety - październik '14 nie doczekał się żadnych zgłoszeń mimo, że chomiki to jak wiadomo bardzo dobrzy inżynierowie!

W listopadzie '14 oraz grudniu '14 edycje zostały zawieszone.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...