Skocz do zawartości

Kiler

Rekomendowane odpowiedzi

Kiler to chomik syryjski, na chwilę obecną, wnioskuję po wielkości, że ma 3 max. 4 miesiące. U mnie jest od 31 października.
Ale imienia nie wybrałam w związku z Halloween, tylko sentymentu z dzieciństwa- długa historia.
Jeszcze nie jest do końca oswojony, bo nie miałam wcześniej czasu, aczkolwiek od kilku dni codziennie coś w tym kierunku robię  :)

8e4l80p5g911.png      x984lu0uplxg.png      38pno3g1aspj.png

7fhvyh5vic9a.png     

Klatka ma wymiary 48 x 77 (wbrew pozorom taka mała nie jest- efekt daje duży kołowrotek), a większej w hurtowni nie było , haha ;)
3 zdjęcie na dole jest zrobione przed przestawieniem kołowrotka, reszta fotek "jeszcze ciepła".
Wie ktoś może dlaczego gdy tak stał to się przekrzywiał i musiałam go wyciągać, żeby wyprostować? :|
Wiem, że domek i miska na górze, a niektórzy uważają, że nie powinno tak być, ale zapewniam- Kiler jest zadowolony i ma się dobrze :D
Jeśli uda mi się upolować potem w lesie fajny mech, to na pewno zawita w mieszkanku.

Pozdrawiamy z Kilerem i chomiczkiem dżungarskim, Kropką!
(nie, nie mieszkają razem w klatce)

• Upvote 1
Odnośnik do odpowiedzi

Świetny chomiczek, i fajne ma mieszkanko. Jak tak się widzi nowe osoby z dużymi klatkami to aż serce rośnie, że te wszystkie godziny spędzone na uświadamianiu całego świata nie poszły na marne :D

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj będę mieć nowe focie mego "zabójcy" ;D
Niestety musiałam przemeblować klatkę, bo zaczął sikać do domku, leniuchowi nie chce się iść do kuwety :(
Powiem, że miałam trochę problem z rozplanowaniem klatki, bo kołowrotek się krzywi, jak źle stoi (a tak jest w 99% ustawień) i był kłopot.
Tylko czekać i obserwować :|
Bardzo dużo miejsca na tym stracił, ale no cóż zrobić.

Wybredny chomik- żadnych ziółek nie chce jeść :X
Będę musiała je jakoś sprytnie podawać, żeby zjadał :/

hsybm1kw0066.png

Właśnie zamawiam mu karmy Versele Laga Nature, Versele Laga Hamster Complete i Vitakraft Emotion Hamster Beauty.
Mam ogromną nadzieję, że będą fajne :)

Odnośnik do odpowiedzi