Skocz do zawartości
Kulka

[Kupię] klatkę 100 cm|duży transporter

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie, kupię klatkę setkę, bez problemu przyjmę taką z dużymi przerwami pomiędzy prętami. 

Równiez jeśli ktos ma duży transporter do sprzedazy (nawet taki jak po kocie) byłabym bardzo wdzięczna :3

Edytowane przez Kulka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam klatkę po Szynszylu 100/55/80, jest jak nowa, bo ma tylko 3 miesiące.Jest składana!Poza tym transporter w którym raz podróżował sznaucer miniatura, także tez prawie nówka:)Do odebrania w Krakowie jak coś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A za ile obie rzeczy? ;3 Plus nie mam mozliwosci odbioru w Krakowie więc w grę wchodzi jedynie wysyłka ;)

Ah, i prosilabym o zdjecia obu rzeczy i wymiary transporterka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oh :( Transportera tez nie da rady wyslac?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo mi przykro, ale ja nie mam po prostu na to czasu,żeby pakowac , zawozić, ciężko:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szczerze? dla chcacego nic trudnego. :)

Z takim podejściem ciężko będzie ci sprzedać te rzeczy. Gdyby to jeszcze było ciężkie akwarium albo buda dla psa -okej. Ale zarówno klatka jak i transporter są rzeczami skladanymi. ;)

Edytowane przez maxishine
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Klatkę wystarczy a) obłożyć jakimś kartonem, obkleić taśmą, przykleić wydrukowane cuś z maila i wydać do rąk kurierowi, który podejdzie pod drzwi b) poszukać kogoś na blablacar czy w grupie facebookowej - teraz na weekend masa ludzi będzie pewnie jechała na takiej trasie do domu na Święta, z Krakowa do Katowic nie ma aż tak daleko, żeby to nie było niemożliwe, chyba, ze faktycznie nie chce się palcem kiwnąć to zwracam honor :D

Edytowane przez Agata
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko jakby nie patrzeć to jednak zajmuje trochę czasu:szukanie takich osób, pakowanie itp, itd., szczególnie teraz gdy zbiliżają się Święta jest dużo ważniejszych rzeczy do załatwienia...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzieki kasiulka, z ust mi to wyjęłaś.Zwłaszcza jak ma się rodzinę i zero czasu.Nie zależy mi na sprzedaży, aż tak bardzo. Mylałam,że ktoś sobie odbierze klateczkę i transportei po sprawie.Dlatego od razu napisałam:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Popytajcie, może ktoś akurat będzie niedługo jechał trasą Kraków - Katowice i zgodzi się przy okazji przewieźć rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra maxi już nie mówmy o tym, jak widać w poście kaliś, aż tak bardzo nie zależy jej na sprzedaniu klatki i transportera, więc jeśli nie chce nie musi się w to angażować.

Chciała pomóc, okazało się że nic z tego nie wyjdzie, więc odpuśćcie sobie... nie róbmy offtopa, kulce nie pomożemy, a na forum wszystko się niepotrzebnie miesza...

A tak poza tym całkowicie rozumiem kaliś :)

Edytowane przez kasiulka345
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

do Krakowa nawet moglabym podjechac pociagiem i teraz bo to niedaleko, ale dodajac koszty biletow pewnie wyszloby tyle samo co zamowienie nowego kompletu, lub niewiele mniej. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi