Skocz do zawartości
najka

Rafaelka, maleńka, słodka Rafaelka :(

Rekomendowane odpowiedzi

rafaelka.jpg

2 grudnia odeszła za Tęczowy Most nasza malutka, perłowa Księżniczka. Za wcześnie, o wiele za wcześnie. Miała zaledwie 17 miesięcy. :(

Rafaelka, nasza ukochana dziewczynka, malutka, drobniutka, filigranowa. Zawsze pełna radości, zawsze pierwsza na rączki. Mały kłębuszek energetyczny, przylepka. Dziewczynka wyjątkowo rezolutna, inteligentna, z główką pełną szalonych pomysłów.

W zeszłą sobotę po południu zauważyłam, że Malutka ma bardzo wypukły boczek. Twardy. W niedzielę boczek był większy, w poniedziałek jeszcze większy. Lekarz wyznaczył termin zabiegu na środę, ale we wtorek paskudztwo było jeszcze większe, a Rafaelka coraz słabsza. Zdecydowaliśmy się na zabieg, wszystko poszło dobrze, paskudztwo okazało się być wielkim ropniem. Malutka już się wybudzała, gdy nagle odeszła. :(

Pozostało niedowierzanie, łzy i straszna rozpacz. :( Rafaelko, nie mogę uwierzyć, że już Cię nie ma z nami.

Maleńka Przyjaciółko, cudowna i niepowtarzalna, kochałam Cię bardzo i mam nadzieję, że o tym wiedziałaś. Kocham Cię nadal, bo przecież miłość nie umiera nigdy…

Do zobaczenia, słodkie Kochanie. Bo przecież się spotkamy ponownie, prawda?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na pewno!!

pa kruszynko :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Strasznie mi przykro :(

Maleńka, cudowna kruszynka :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przykro mi najko :(

10454453_545591055575118_572111372259683

Edytowane przez 5zy5zka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

słodka chomiczka , bardzo Ci wspólczuje .... znam ten ból jaki pozostaje po stracie przyjaciela .... trzymaj się cieplutko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:( Najka, dwa maluchy w tak krótkim czasie... trzymaj się

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo mi przykro, sama dobrze wiem, jak to jest, gdy śmierć następuje tak nieoczekiwanie...

Przesyłam wyrazy współczucia i światełko dla maleńkiej [*]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi