Skocz do zawartości

Cześć, jestem Adolf :)

Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawiam Wam Adolfa :)

(Nie, nie gryzie prętów, to była tylko próba) :P

Jest to syryjek kupiony 3 dni temu w sklepie zoologicznym. Zbyt wielu rzeczy nie mogę jeszcze o nim powiedzieć ponieważ w ogóle ze swojego gniazda tam na górze nie wychodzi i ciągle śpi, budzi się dopiero późno w nocy, kiedy wszyscy już śpią. Ajj, ciężko będzie Adolfka oswoić :)

DSC-4040-phixr_1415491233.jpg

DSC-4029_1415491450.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 330
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Nie ma, że brak funduszy, używaną klatkę/akwarium i za darmo możesz zdobyć, jak dobrze OLX przetrzepiesz i trochę chęci wykażesz.    Za to jak Ci się zwierzę nie daj Boże rozchoruje, to już nikt Ci

A czy ty w ogóle spędzasz z nim czas? Jeśli tak, to jak? Mówisz do niego? Bo szczerze mówiąc to dziwne żeby po tak długim czasie zwierzak dalej był nieoswojony. Ja od niedzieli mam chomika dzikusa i p

Moja Droga Ruby, wybacz ten brak fotografii, lecz byłem bardzo zajęty licznymi przeprowadzkami i pewnymi tajnymi, chomiczymi sprawami, ale teraz już nadrabiam. Zobacz jak się teraz zamelinowałem, tera

Nie ma, że brak funduszy, używaną klatkę/akwarium i za darmo możesz zdobyć, jak dobrze OLX przetrzepiesz i trochę chęci wykażesz. 

Za to jak Ci się zwierzę nie daj Boże rozchoruje, to już nikt Ci go za darmo nie wyleczy - a koszty leczenia w wysokości kilkuset złotych to norma, chomika nie wyleczysz na NFZ.

Adolfik jest śliczny i wszystkiego najlepszego mu życzę :) Niech żyje zdrowo :)

• Upvote 3
Odnośnik do odpowiedzi

Za darmo to teraz nawet w twarz dostać nie można :D Szukałam wcześniej na olx'ie, ale same malutkie mają do oddania :) Adolf musi trochę poczekać, a wtedy dostanie własnoręcznie sklecone terrarium :) Z klatki rezygnować bym całkiem nie chciała, w końcu to prezent... więc pomyślałam, że z klatki do terrarium poprowadzę kawałek tunelu? ;)

Edytowane przez Squirrel
Odnośnik do odpowiedzi

Ja na Twoim miejscu bym wyjęła kółko, jeśli widać, że chomik biega wygięty, bo może bardzo skrzywić kręgosłup :PP

Teoretycznie skreśliłabym go na samym początku, ale jeśli chomik jest młody i biega swobodnie, nie wygięty, czy, co gorsza, nie styka się tyłeckziem z główką, to można jeszcze zostawić. natomiast gdy urośnie, do razu do wymiany.

Edytowane przez Maggie
Odnośnik do odpowiedzi

Ślicznotek z chomusia. :)

Co do klatki to podam ci pomysł, na który sam wpadłem i się opłaciło - tylko proszę się nie obrazić :P Sprawa dla innych może kontrowersyjnie wyglądać, ale twoim funduszom i małemu wyjdzie na dobre :) Poszukaj po garażach rodziny czy znajomych, albo po śmietnikach (dlatego piszę żeby się nie obrażać :P ) starego mebla - jakiegoś dołu od regału. One zazwyczaj mają około metra długości. A taki mebel wystarczy od środka pokryć nietoksycznym impregnatem, żeby siuśki dziury nie zrobiły :P z przodu dołożyć drzwiczki z siatką i gotowe. Ja jestem właśnie na etapie przygotowywania następnego lokum z takiego właśnie mebelka, który znalazłem we własnym garażu. Koszta praktycznie żadne, a lokum wymarzone można z tego zrobić. Wymaga to inwencji i chwili czasu na poszukiwania, ale naprawdę się opłaca. :)

Odnośnik do odpowiedzi

Ślicznotek z chomusia. :)

Co do klatki to podam ci pomysł, na który sam wpadłem i się opłaciło - tylko proszę się nie obrazić :P Sprawa dla innych może kontrowersyjnie wyglądać, ale twoim funduszom i małemu wyjdzie na dobre :) Poszukaj po garażach rodziny czy znajomych, albo po śmietnikach (dlatego piszę żeby się nie obrażać :P ) starego mebla - jakiegoś dołu od regału. One zazwyczaj mają około metra długości. A taki mebel wystarczy od środka pokryć nietoksycznym impregnatem, żeby siuśki dziury nie zrobiły :P z przodu dołożyć drzwiczki z siatką i gotowe. Ja jestem właśnie na etapie przygotowywania następnego lokum z takiego właśnie mebelka, który znalazłem we własnym garażu. Koszta praktycznie żadne, a lokum wymarzone można z tego zrobić. Wymaga to inwencji i chwili czasu na poszukiwania, ale naprawdę się opłaca. :)

Dzięki, dość dobry pomysł ;) Ale z meblami właśnie ciężko...dlatego chodzi mi po głowie terrarium szklane. Jakieś stare okna łatwiej załatwić, wystarczy tylko u szklarza obrobić i skleić. A z klatki poprowadzić do tegóż terrarium tunel :) 1 m troszkę ciężko by było, ale myślałam nad wymiarem 85 x 50 x 30 ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...