Skocz do zawartości
Unbeliveable

Architekci chomiczych wnętrz. Pomocy!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem. Otóż mam całe wolne najwyższe piętro o wymiarach coś koło 20x40. Pytanie co tam mogę włożyć? Fotka za chwilę ;)

6o8y1bC.jpg

1sK4TIS.jpg

W drugim zdjęciu w tle jest widoczna całą klatka

Dodam że planuje kupić wieże na troty i postawić ja na dole

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie na piętrze (co prawda nie takim, bo bardziej na drewnianej półce) Milion ma położony kocyk w formie takiego siedziska :) uwielbia się tam myć i myć, bo w dupkę miękko to i można siedzieć. Z kolei na dachu domku, który też można uznać za piętro mam rozsypane zioła a w nich ukrywam smakołyki żeby Milion w nich chociaż pogrzebał skoro nie bardzo lubi je jeść (chociaż ostatnio widziałam jak pakował ziółka do polika :P) i jest tam też miska. Zawsze na piętrze może być jakaś kolba czy inny smakołyk przywieszony tak żeby zwierzak musiał się wysilić żeby coś ujeść (np. suszony krążek jabłka na sznurku) i aby coś kusiło by tam wychodzić. Innych cudów na pięterku gdzie blisko już do 'sufitu' raczej nie wymyślisz :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przetnij jakąś grubszą rolkę po ręcznikach papierowych wzdłuż by był stabilny tunelk trast mi, im architekczer :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak rodzice się zgodzą to zrobię za zakup w hipcio za 100 zł więc będzie trochę nowości

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi