Skocz do zawartości
Fibius

Petycja przeciwko nowej ustawie o ochronie zwierząt

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani. Chomiki to jedne z podstawowych zwierząt laboratoryjnych. Teraz w sejmie trwają prace nad nową bestialską ustawą zezwalającą m.in. na podcinanie strun głosowych by zwierzęta nie wydawały krzyków podczas eksperymentów, na wielokrotne eksperymenty na tym samym zwierzęciu czy na wyłapywanie dzikich/bezdomnych zwierząt w celach eksperymentów. 

Tu jest petycja przeciwko temu projektowi: 

Niech każdy z nas ją podpisze, niech każdy z nas przekaże ją dalej. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podpisałam dawno temu ale i tak udostępniłam. Jasne, najlepiej podciąć struny głosowe... jak sumienia nie mają to i piski krzywdzonych zwierząt chcą zagłuszyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest... no, po prostu barbarzyństwo!To chyba logiczne, ze jak zwierzak cierpi, to bęzie się wywijał i piszczał, ale oczywiście lepiej wyciąc struny głosowe...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na mail przychodzi potwierdzenie - trzeba w nie kliknąć inaczej podpis jest niewazny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ja zapraszam na marsz 5.11 w Warszawie - czy ktoś z forum chciałby wybrać się z transparentem e-chomika? Myślimy także o transparencie Rodentii, żeby gdzieś komuś w mediach mignęło w oczach słowo "czasopismo", czy właśnie "forum" jako pewna zbiorowość - miłośników zwierząt, ale też pewnego rodzaju specjalistów. No i oczywiście im więcej ludzi, tym więcej siły...

https://www.facebook.com/events/329446627226752/?ref=3&ref_newsfeed_story_type=regular

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z mojej strony tez podpisane. Mam nadzieję, że coś w tym kierunku się zmieni, bo to co się dzieje, przechodzi ludzkie pojęcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podpisane. :(

To jest niewyobrażalny wręcz skandal! Jakim trzeba być idiotą i draniem, żeby coś podobnego wymyślić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czasami powiem wam moja mózgownica nie pojmuje jakimi draniami potrafią być ludzie.

Cieszę się, że niektórzy mają w czaszce choć trochę rozumu i sumienia... 

PODPISANE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już podpisane i rozesłane do znajomych i nie tylko.

Ale niech no mi ktoś powie jedno...cóż im takiego te zwierzęta zrobiły, że chcą odpłacić się im w tak wstrząsający sposób?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A pomyśleć, że kiedyś naukowcy ekspertymentowali na sobie. Niech sobie robią badania na mordercach, zarodkach... Ale nie na żywej,czującej istocie!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podpsiałam, udostępniłam dalej, nawet wywiesiłam w pracy. Termin manifestacji przełożono na 26 listopada.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No nie wiem, tak przynajmniej uaktualnili tę stronę co podała Antiba. Ja też chciałam iść, ale godzina bez sensu nie wyrwę się o dwunastej nigdzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi