Skocz do zawartości
Lizz

4 chomiki szukają DT właściwie na wczoraj...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zarejestrowałam się na prośbę Podrik, ona niestety nie ma możliwości by mi pomóc. Otóż sytuacja wygląda następująco. Znajoma z pracy ma 4 chomiki, nie wiem jakiego gatunku, wiem tylko, że trzyma je w dwóch klatkach w jednej parkę, a w drugiej dwie córki. Co miesiąc rodzą się małe chomiczki, część oddaje podobno gekonowi do zjedzenia, a resztę konsekwentnie spuszcza w kiblu.... Tak chyba z 5 miotów. Niestety nie mogę jej powiedzieć, że jest kretynką bez serca itd, ponieważ z nią pracuję... i będę pracować... Tak więc bez żadnych wyzwisk tylko ze zdziwioną, zdegustowaną miną odbyłam z nią rozmowę, której efektem jest to, że zdecydowała, iż może oddać wszystkie chomiki, bo już ich nie chce itd... Ja mam w domu 10 szczurów i od dwóch dni kota, nie mam warunków na przetrzymanie 4 chomików (w tym "mamcia" na pewno raczej ciężarna) pomijając fakt, że mój chłopak to by mnie przez okno wyrzucił. Proszę więc osoby z WROCŁAWIA o oferty DT, pomocy przy transporcie z miasta Oleśnica i inne cenne informacje, pomoce, które pomogą się zbliżyć chomiczkom do kochających domków.

Pozdrawiam, Lizz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

jestem z Wrocławia.

Mam klatkę 78 na 48 na 36. Wcześniej nie miałam nigdy chomika, ale  wyprawkę mam już prawie gotową.

Znalazłam to forum i zamiast kupić w sklepie postanowiłam, że zaadoptuje chomiczka.

Mam pytanie, w jakim wieku mogą być te dwie samiczki? Czy już wiadomo jaki to gatunek?

Pozdrawiam

Marta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może podaj do siebie jakiś numer kontaktowy by przyśpieszyć znalezienie DT. Powodzenia! A zachowania tej baby nie skomentuje, bo szkoda moich nerwów. Niektórzy po prostu urodzili się bez mózgu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czemu tylko osoby z Wrocławia? A jeśli znalazłby się transport? Albo ewentualnie pkp.

Sama nic nie mogę zaoferować, ale może to info przyda się innym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Transport do Wrocławia to najmniejszy problem. Gorzej z miejscem. Możesz podać jakieś dokładniejsze informacje?

Trzy klatki na DT mam  i 1 wysoką samlę z tych numer mniejszych, mogę pożyczyć. Transporterki w wystarczającej ilości też się znajdą.

Edytowane przez najka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I co? Temat ucichł... A co z chomikami?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...