Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Wczoraj(23.08.2014) dostałem swojego pierwszego w życiu chomika;p. W sklepie mówili cioci że to syryjek, ale forumowicze mówią że to roborek(też mi się tak wydaje, stwierdzam po zachowaniu), ale podobno roborek nie ma plamek na boczku, a mój chomik ma. Nazwałem go Gibson(dla przyjaciół Gibek:D),podobno ma około miesiąca. Bardzo polubił rolkę po papierze, a z jedzenia lubi najbardziej słonecznik. Na początku rozrabiał strasznie, teraz cały czas śpi:D Zdjęcia na razie z widocznymi szczebelkami klatki, bo na razie nie wyciągam go, żeby się oswoił z klatką.

Zdjęcia z wczoraj(teraz śpi pod chusteczką xd)

xfahdt.jpgjt7q43.jpg4rtoie.jpg4qcqmr.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo śliczny jest, ma strasznie przyjazną mordkę : ) Taki młodziutki i niewinny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrobiłem mu małe przemeblowanie, dałem więcej trocin i podarłem chusteczkę do klatki, także bardzo się spodobała:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byceps, z racji tego, że na forum już jakiś czas jesteś to masz pewnie świadomość, co do: wymiarów klatki, prętów na pięterku i drabince oraz odpowiedniego kołowrotka (na razie widzę brak) oraz domku. To takie minimum, którego niestety tutaj nie widzę - byłeś na forum wcześniej i miałeś czas żeby się dobrze przygotować.

Roborek słodki, nie ukrywam, że bardzo lubię ich mordki :) Postaraj się więc zapewnić mu odpowiednie warunki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wstał, napakował w poliki i uciekł do swojego kąta  :wub:

ccilz0.jpgTe zdjęcie jest trochę gorszej jakości :(

idckqs.jpgtj6js1.jpg

Wiem wiem, klatka do wymiany, kołowrotek i domek zapomniałem wspomnieć, kupię przy najbliższej okazji. Na pięterko ani razu nie wszedł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój też na początku nie wchodził ale teraz śmiało wchodzi.

Edytowane przez Triximinia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piętro i tak wyciągnę, bo przeszkadza tylko;p. Chyba że ktoś ma pomysł co tam dać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na piętro.;p

Myślałem żeby mu więcej miejsca zrobić, i dać tam jedzenie, ale nie wiem czy wejdzie na piętro w ogóle, bo jeśli nie, to się zagłodzi(raz widziałem jak wszedł)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Okej, dzięki, postaram się to zrobić;p

Ma ktoś może pomysł co mogę mu jeszcze do klatki włożyć, żeby miał się czym zająć?:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki. Dobra koniec tego off topu xd

Dzisiaj wykorzystując swoje (nie)umiejętności krawieckie postanowiłem zrobić chomikowi hamak. Jednak wyszło coś na wzór poduszki, położyłem ją na pięterku. Nic się nie stanie jak chomik pogryzie lub zje kawałek materiału(dżinsowego i taka szmatka) albo włóczki,nici?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dżins, bawełna są nieszkodliwe chyba, gorzej jakby mu się jakaś nitka zacisnęła na łapie - na to uważaj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na łapie raczej nie ściśnie się, starałem się to tak zrobić, żeby najbardziej możliwie nitki nie odstawały.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety niektóre zdjęcia są słabej jakości, bo nie chciałem mu cały czas walić fleszem po oczach;p

iajpp4.jpg5v5fk2.jpg5yh7ti.jpg5xq2bu.jpg4kpah2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czekamy na nowe lokum chomiczka. Ogladajac zdjecia takiej malej klatki az razi po oczach.

Ps: chomik sliczny :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raz wszedł na rękę, teraz po próbie włożenia ręki do klatki zostaje się solidnie powstrzymanym przed wyciągnięciem go przez ślad zębów na palcu xD. Ale jak się da klatkę na ziemie i otworzy i sam wyjdzie to można powiedzieć że jest milutki.;d Ale na razie i tak bawię się z nim w rękawiczkach xD. I straszną niezdarą jest, skąd tylko można spaść to spada xD.

Edytowane przez Byceps

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi