Skocz do zawartości

Kołowrotek - jaki waszym zdaniem najlepszy?

Rekomendowane odpowiedzi

• Odpowiedzi 3,9k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Nie rozumiem podejścia Francesco. Kupujesz/adoptujesz/przygarniasz stwora i co dalej? Zamierzasz mu zapewnić tylko to co samo łatwo wpłynie w ręce? Bo kołowrotek odpowiednich rozmiarów nie zostanie po

Człowiek dba o siebie sam, a zwierze jest na jego łasce

Lidek, wybacz szczerość - ale będzie ona lepsza niż późniejsze zaskoczenie w złym momencie..    

• 2 weeks later...

ja go wczoraj wrzuciłam :) w temacie przy wyposażeniu klatki/ Roborek/

będę go osobiscie odbierac wiec napisze jak naprawde wyglada...

a mało jest drewnianych :(

mam i sama nie wiem....

między drewnami tymi połowkami w kilku miejscach sa spore szpary -zastanawiam sie czym to zapchać i czy w ogóle jest taka konieczność (?)

na razie mały jeszcze nie chodził bo nie mieści sie w tymczasowym "pudełku" ze wszystkimi dodatkami...

wyglada dosc stabilnie

mineły chyba 3 tygodnie

kołowrotek jeszcze funkcjonuje -mały uzywa go dość intensywnie

ale...

od zewnętrznej obręczy poodklejały się deseczki i powoli zaczyna ósemkować

no ale cena do jakosci :P

Edytowane przez ania_
Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Mam pytanie co lepsze,cichsze i wygodniejsze dla chomika? Speedy, Bogie Wheel czy Trixe plastik? ^_^

Ja tam mam Triexie siatkę i jak go się dobrze nasmaruje to wgl go nie słychać w nocy ;) Triexie plastiki się podobno rozklekotują :P

Odnośnik do odpowiedzi

Wie ktoś może czy można teraz gdzieś kupić ten kołowrotek?

http://www.jeffreyproducts.com/upfile/2012/762f7be15bf4bb0d565a47aa84fd3b04.jpg

Mam jeden, który kupiłam od Pampi, tylko że w środku jest gładki, a ten na zdjęci ma te wypustki. Podobno w zooplusie kiedyś były, pisałam do nich, ale w ofercie już ich raczej nie będą mieli. Bardzo mi się ten kołowrotek spodobał, przeszukałam większość sklepów internetowych i nigdzie go nie ma.

Odnośnik do odpowiedzi

Jak chomik się rozpędzi, to siła odśrodkowa może go wyrzucić z dysku. Jak klapnie na trociny to pewnie pół biedy, ale jak się na coś nadzieje, albo uderzy w bok klatki/akwarium może być gorzej. Osobiście nie bawiłabym się w takie wynalazki, kołowrotek jest bezpieczniejszy. 

Odnośnik do odpowiedzi