Skocz do zawartości
Wilk

Trójmiejska interwencja - chomiki

Rekomendowane odpowiedzi

Chomiki z ostatnio głośnej interwencji [celowo nie podaję linka, bo była właścicielka manipuluje i kombinuje jak je przez osoby trzecie odzyskać] szukają domu.

Przebywają w Gdyńskim OTOZ.

Sama zajmuję się wydobyciem innych zwierząt.
Jeden z chomików https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t34.0-12/10596052_729933723732385_1229529722_n.jpg?oh=5decb8c4ee976ee7e804c7035d789aff&oe=53F06FEB&__gda__=1408255419_985c4cb8a1e8b32ca0ddd98c781ba198

Jest ich 4.
Z czego jeden samiec [ze zdjęcia] ma już wstępnie zapewnione DT. Drugi najpewniej też.
Chomiki są po kontroli weterynaryjnej.
Weterynarz nie rozpoznał płci (czyli jeśli są samice, to najpewniej zaciążone).

W niedzielę postaram na miejscu się rozpoznać płeć, ale byłabym wdzięczna za kontakt do osoby z Gdyni, która mogłaby się tym zająć lub pomóc.

Najszybszy kontakt ze mną przez pw : https://www.facebook.com/wilkarena

Edytowane przez Wilk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja już tradycyjnie mogę zaproponować dowóz chomiczków Strzałą Północy - z Gdyni do Słupska, Koszalina, Białogardu, aż po Szczecin (oczywiście też mniejsze miejscowości po trasie pociągu) oraz w drugą stronę - z Gdyni do Elbląga, Olsztyna, po Giżycko i Ełk (a także do innych miejscowości po trasie).

Niestety nie mogę na razie inaczej pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja już tradycyjnie mogę zaproponować dowóz chomiczków Strzałą Północy - z Gdyni do Słupska, Koszalina, Białogardu, aż po Szczecin (oczywiście też mniejsze miejscowości po trasie pociągu) oraz w drugą stronę - z Gdyni do Elbląga, Olsztyna, po Giżycko i Ełk (a także do innych miejscowości po trasie).

Niestety nie mogę na razie inaczej pomóc.

Dziękuję.

Zajmuję się innymi zwierzętami. Chomikom pomagam 'przy okazji, ale nie mam warunków i czasu do pełnego nadzoru sytuacji.

Dlatego byłabym wdzięczna za kontakt do osoby z trójmiasta, która mogłaby je wyciągnąć z OTOZu i zająć się organizacją pomocy.

Dwa samce mają już DT.

Potrzeba jeszcze pomocy dla dwóch pozostałych i przy określeniu płci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie macie na fb wydarzenia czy coś?

Pokazałabym mamie, ale nie na tym forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...