Skocz do zawartości
najka

Sisi, kochany mały Sisi, podreptał za TM... :(

Rekomendowane odpowiedzi

Sisi podreptał dziś rano za Tęczowy Most. :(

Niestety, nadszedł smutny dzień... Wiedziałam, że się zbliża, ale nie chciałam nawet o tym myśleć, bo mimo wieku i kruchości dawał sobie świetnie radę. I zawsze chciał na rączki... Zawsze był czyściutki, umyty i pachnący, dbał o futerko, czyścił się, mył i ochoczo kąpał, choć przecież dzieciństwo i część młodości spędził w okropnym brudzie i w koszmarnych warunkach.

A wczoraj miał taki dobry humorek, ładnie jadł... Wieczorkiem dał mi, jak zwykle, noska na dobranoc i, jak zwykle, próbował wytargować jeszcze jeden spacerek o pierwszej w nocy. Wytargował serowego crocka i kilka ziarenek świeżego słonecznika.

Rano zajrzałam, gdzie śpi, bo sypiał różnie, raz w rurkach, raz w kołowrotku i, niestety, był to już Jego ostatni sen... Odszedł dziś rano, przed siódmą. Zasnął w piaseczku, w którym spędzał tyle czasu, by być najpiękniejszym i najbardziej zadbanym chomiczkiem.

Mój cudowny, kochany, szafirowy maluszku, do zobaczenia. I nabierz trochę wagi na tej Tęczowej Łące, żebyś miał dużo sił na zabawy... kiedyś, gdy się spotkamy ponownie...

Do zobaczenia mój Skarbie. Kochałam Cię, odkąd Cię wzięłam po raz pierwszy na ręce i nigdy nie przestanę...

sisi20.jpg

To chyba Jego najlepsze zdęcie, w każdym razie ja je najbardziej lubię...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przykro mi :( Trzymaj się! Zawsze jest trudno, ale warto wtedy pomyśleć o tych miłych chwilach - one są magiczne mimo wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo mi przykro najko, trzymaj się...

Dobranoc kochany futrzaczku :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pa Sisulku :(

Przykro mi bardzo Najka, trzymaj się!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miał u Ciebie świetny dom i długą emeryturę! Możesz być dumna, bo miał super życie dzięki Tobie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bardzo mi przykro :( żegnaj Sisi, śliczny maluszku! :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pamiętam jak się pojawił - wyciągnięty ze strasznych warunków i brudnego kartonowego pudełka w ciasnej klatce. na początku Sisi-dziewczynka, ktora potem okazała się chłopaczkiem...

Słodki mały wiercipiętek, pierwszy na łapki, pierwszy na wybieg - wiecznie gdzieś spóźniony, zabiegany i zawsze z łapkami pełnymi roboty..

Kochana kuleczka w sam raz do tulenia...

Żegnaj malutki kochany kłębuszku... :(

do zobaczenia!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trzymaj się cieplutko, najko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najka, trzymaj się. Sisulinek miał u Ciebie dobrze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najko, współczuję Ci bardzo  :( Maluch miał szczęście że na Ciebie trafił.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam nadzieję, że Sisi nas dobrze wspomina. Tak jak napisała Podrik, Sisilinek miał zawsze pełne łapinki roboty. Nie usiedział na miejscu, nie chodził, a zawsze biegał. Nawet w ten ostatni wspólny wieczór. Zawsze miałam wrażenie, że odrabia ten czas, kiedy był smutny, nieszczęśliwy, zabiedzony i niekochany.

Pożegnaliśmy dziś nasze cudowne Maleństwo. Do zobaczenia, Kochanie.

I to wcale nie jest tak, że najbardziej boli rozstanie z pierwszym małym Przyjacielem. :(  Niektóre z tych małych stworzonek bardziej chwytają za serce, może są bardziej kontaktowe, a może po prostu mają wyjątkowo fajne charaktery. Sisi naprawdę był fantastycznym miśkiem, zawsze wesołym i z szelmowskim uśmiechem na pysiu. Nie da się Go zapomnieć...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi