Skocz do zawartości

Bonkers czyli (prawie) nasz pies

Rekomendowane odpowiedzi

• 3 weeks later...
  • Odpowiedzi 180
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

na strzyżenie? To jak wygląda pies to kwestia gustu i decyzja właścicieli.W co jest ubierany, czy ma obroże za 10zł czy za 40zł to TEŻ JEST decyzja właścicieli. Biorąc pod uwagę ile masz lat to należa

o, Janina, odkopałaś stary post widzę :D

Już trochę się zaczyna do budy przekonywać (oczywiście jeśli łóżko i fotel nie są akurat dostępne 102.gif ) W zamyśle to miał być dla niej taki bezpieczny kącik:
-bo odkurzacz to zło
-bo wszelkie sprzątanie chaty, czy energiczniejsze chodzenie po niej to zło
-bo jak świnia czy chomik jest u mnie na ręku lub ja u nich w pokoju to Bonkersa obraza majestatu i trzeba iść cierpieć do łazienki na twardych plastikowych klapkach leżąc i charcząc "hyyyyyyyyyyyyy, hyyyyyyyyyyyyyyyyyy"
-bo ta sierota jak tylko coś się powie głośniejszym głosem, (np wołam do Teżeta z drugiego pokoju), uważa że to na nią krzyczą i już biegnie się schować do łazienki, chociaż nikt jej nigdy w życiu nie skrzywdził idontknow2.gif

na serio, nasze życie kilka razy na dzień zawiera w sobie jakąś odmianę następującej konwersacji:

[Ja do Teżeta:]
-"Kamiiiiil! Przynieś mi tutaj cośtam!"/"Kaaaamiiiil!!! Ile chcesz kanapek???"/"Kamiiiil!!! Czekaj, jeszcze mleko kup!!!" itp itd
[bonkers zaczyna uciekać do łazienki. Zwracam się do niej ze wschodnim zaśpiewem coś a la Sami Swoi :]
-"Błonkiers, toż to nye do cjebje, wracajno."
[bonkers biegiem wraca na miejsce]
Edytowane przez Joanna Ch.
Odnośnik do odpowiedzi

Zeschizowany pies ;). Majka zachowywała się podobnie jak była odrobinę mniejsza, każde słowo wypowiedziane trochę bardziej podniesionym głosem, bo na przykład nie zawsze nas słyszała za pierwszym razem, to był ryk, a też nikt na nią nie krzyczał. Taki charakter, czy to futrzak czy człek :D.

Odnośnik do odpowiedzi

Biedny Bonkres zabrali dostęp do łózka ale ta budka tez jest fantastyczna  :D

Trochę dziwne zachowanie....zazwyczaj tak się zachowują zwierzęta bite lub gdy słyszą ciągłe kłótnie, krzyki. Możliwe, że jest po prostu nieśmiały i wrażliwy na różnego rodzaju dźwięki. Taki jego urok  :)  a może to toksyczny pies, bluszcz, który ciągle musi mieć uwagę i jest zazdrosny o wszystko/wszystkich  :D  :P hihi

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki :D 

No właśnie tak pomyślałam że sprawiedliwie żeby ona też miała swój osobisty kąt :) 

Aż tak do końca nie zabrali dostępu do łóżka, to w ramach odmiany, żeby odleżyn nie dostać :D 

Zazdrośnik straszny to jest, fakt. Zazdrosny o świnie, chomiki, i nas nawzajem. A na pewno żadna trauma jej nie spotkała nigdy w życiu, wiem, bo Teżet ma ją od maleńkiego szczeniaczka. Libacji z krzykami i rzutami butelką też nie urządzamy :D 

Odnośnik do odpowiedzi