Skocz do zawartości
Losia

Remis

Rekomendowane odpowiedzi

Jest tylko problem bo koty nie chcą go zaakceptować. On chce sie bawić  one prychają warczą, rzucają się z pazurami. Boje się że się nie zaakceptują.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak podrośnie to go nauczą miejsca w szeregu. No niestety parę drapnięć po nosie chyba nieuniknionych, przeżyje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

0,3fsdfsdfs

Pies infrmatyk

,

Nie chce zeby mu oczy wydłubały ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Głosuję na Faflufka!!! :D

Albo jakąś inną Klusencję. :P

Pomimo R ofkors. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

IMG_4432.jpg

IMG_4444.jpg

Zobaczcie jakie mam zęby :D:D

Jutro jedziemy na pierwsze szczepienie. Coraz bardziej kocham tego malucha !

Edit: Jesteśmy po szczepieniu. Pieseł idealny grzeczny, bo został przekupiony czymś dobrym :D

Wyszło na lepiej, następne szczepienie za trzy tygodnie, więc 13 może już wychodzić na dwór. Więc lepiej niż się spodziewaliśmy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest mega słodki :wub: Jak dobrze, ze postanowiliście napisać na nowo jego historię. U boku człowieków czeka go dobre, szczęśliwe życie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mamy prawie 3 miesiace, a już umiemy siad, lezeć, daj łape i poproś. Co prawda jeszcze dużo pracy przed nami ale jesteśmy na dobrej drodze. Szkoda tylko, że nie może się nauczyć ze sika się wjedno miejsce. Juz nie mam siły do tego aby go uczyć. Mama chodzi wsciekła bo posikał nowe dywany .. ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak btw dywanów, przypomniało mi się zachowanie mojego pierwszego, już nieżyjącego pieska, który za każdym razem jak wchodził do domu to pierwsze co robił, to wpadał do rodziców sypialni podnosił nogę i obsikiwał kaloryfer  ... :D

Mały załapie. Musicie go obserwować, małe pieski chodzą na siku mniej wiecej co dwie godziny więc patrz na zegarek i na psiaka, jak szuka miejsca, to szybko pod pachę na matę i chwalić za susiu w dobre miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajowy malec - taki misio :D Co do sikania to nie zazdroszczę.. mam nadzieję, że pójdzie szybko nauka :) Chociaż po swoich wiem, że różnie bywa.. Jazz załapał niemal od razu i obecnie nawet w nocy potrafi obudzić jak ma potrzebę, natomiast Suńka.. to cwaniara i wszystko zrobi, żeby jak najmniej się narobić przy okazji - tylko my mamy ogród, więc ułatwione jednak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale ma wesołe oczka. :) Widzę rządki kiełko-igiełek w pyszczku. Już jesteś podgryzana, czy jeszcze? Fajny to czas jak ma się szczeniaczka w domu. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzwoneczku - ręce mam takie jakbym się pocięła, o stopach nie wspomnę :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A dzisiaj wreszcie przyszła nam smycza, rozciągana taśma, która będzie nam służyć dopóki nie nauczy się przychodzić na zawołanie, i na nocne spacery, bo boje się ze go zgubię :D. Dwór jest bardzo ciekawy, i jest tyle rozpraszających czynników, że Remis ma wszystkich gdzieś. Dostał paczuszkę żeby sobie rozpakować smycz...Ale szczerze to nie wiem kto się bardziej cieszył..Pies czy jednak ja :D

image.jpg

10476358_690972547652125_617179828598780

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamiast Roko, powinien być Rokoko tak mi się jakoś kojarzy z nurtem sztuce. Może też przez to, że moja przyjaciółka ma psa Rubensa i są do siebie bardzo podobni. :D

Bardzo jest fajny. Jak Psotka była mała, to zakładałam jej na nocne spacery po ogrodzie migoczącą obrożę. Teraz też mam taką, zwłaszcza jak wychodzimy na ulicę, żeby nas było widać. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

My mamy zamiar kupić kamizelkę odblaskową... Ale to jeszcze dużo czasu dopóki nie nauczy się przychodzić na zawołanie. Przed nami jednak jeszcz ogrom ogrom pracy..

A co do rokoko ...To mama tak na niego woła :D

Edytowane przez Losia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj byliśmy po ostatnim szczepieniu...I niedługo wybieramy sie nad wodę ! Ponad to ciągle sikamy na dywan..Cóż :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale masz bombowy otwieracz do listów :D  Bardzo ładnie rośnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

10590406_696638843752162_161953938385006

10405293_696638867085493_118541818155336

10592906_696638890418824_190098771399490

Edytowane przez Losia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A dzisiaj wreszcie przyszła nam smycza, rozciągana taśma, która będzie nam służyć dopóki nie nauczy się przychodzić na zawołanie,

legenda głosi,że ktoś kiedyś nauczył psa wracać na flexi :P

Jak pracujesz z nim nad przywołaniem? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajny Dziubek. ;) Szelki trochę do poluzowania, bo będzie miał odstające łokcie.

legenda głosi,że ktoś kiedyś nauczył psa wracać na flexi :P

To ja jestem wyjątek, bo nauczyłam. :D :D Nie miałam cierpliwości do plączących się pod nogami linek, a flexi ma blokadę no i przede wszystkim zwija się sama i nie przeszkadza. Na flexi nauczyłam też komendy "stój" w podstawie, zanim wprowadziłam sygnał ręką. Także, zależy jak kto podchodzi od tematu. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi