Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Arbuz zaliczył strzyżenie - jemu wygodniej z krótszym futerkiem, a i włos dzięki temu fajniejszy się robi. Przynajmniej w porównaniu do stanu przed 1. strzyżeniem :D

Z tego co zostało ucięte ukatulałam kulkę (dość zbitą) - wyszła spora, bo ~1cm średnicy. Tak dalej pójdzie, a zacznę rozważać zrobienie sobie "filcowych korali" z jego futerka xD

A tak oto dzisiaj zostałam przywitana. To jest stanowczo największa chomicza "ciapa" jaką znam :wub:

20141119_063402.jpg

E: A, no i dobiliśmy do 175g na wadze - zdziwiłam się, bo to jest strasznie aktywny chomik w sumie i obstawiałam coś koło 160g.. 

Edytowane przez Risa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wez, wyglada z ta mina na pysku jak uposledzony :p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie to bardziej rozwalają jego łapki - zwłaszcza tylne :D Upośledzony.. raczej nieogarnięty (jak zwykle w sumie) :P

Mnie tam rozczula jego wyraz pyszczka.. taki kluch do tulenia po prostu :wub:

Nie wiem co ma większe na tym zdjęciu akurat.. uszy czy jajka.. To tak z serii - jak nie robić zdjęć chomikom xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

'jak pokazac chomika w najgorszym swietle' haha

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jajka ma całkiem owłosione, więc się aż tak nie rzucają w oczy - uszy zdecydowanie większe! :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale ma minę :D On się dopiero wybudzał a Ty już musiałaś zrobić fotkę gdy jeszcze był nieumyty i nieuczesany :P Zero wyczucia czasu :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozczulająca ta minka <3

Woozie też miał takie momenty nie ogarniania i robił zdziwione minki, od razu Arbuz mi go przypomniał :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

podrik, oj tam, oj tam :P Obiecuje porządniejsze obcykanie go na dniach :)

Edith, on się raczej do snu szykował, bo zdjęcie robione po 6 rano - jak się całą noc balowało to no.. :D

Ta nieogarniająca zawiecha :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nawet nie dali chłopu po pracy się ogarnąć... Zasuwał przy diabelskim młynie całą noc, nie wyspał się, a tu mu znienacka pstryki robią. Nawet się nie przyczesał. :P

Może z Borysem brac udział w konkursie ciapowatości. :)

Edytowane przez najka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Futerko robi coraz większe wrażenie - jakoś włosa się poprawia (a i tak była bardzo dobra), zaczyna równomierniej zarastać :D Jest tak świetny w dotyku, że nie mogę wieczorami rąk od niego oderwać  :blush: Nie dziwcie się, że zdjęć było mało - już się poprawiam.

DSC_6011.JPG

DSC_6013.JPG

DSC_6017.JPG

Tak, jest sporym chomikiem :D

DSC_6033.JPG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Arbuz przypomina mi jedną z moich świnek ( Czitos ). Ma takie fajne, długie czarne kudełki. Wielkościowo też. Arbuz jest spory - Czitos mała. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chomik czy finiak? Chomik czy finiak? Hmmm... Chomik?

Oj Arbuz, Arbuz, jaki ty jesteś śmieszny i pocieszny. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mogę napatrzeć się na jego piękne, gęste futerko...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem pod wrażeniem jego rozmiarów :D jak to arbuz - musiał mieć dobre nasionko, warunki i dobrą opiekę, żeby wyrosnąć na taki dorodny okaz  :wub:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Arbuz i jego micha - maluch waży ~190g.. Przy jego charakterze muszę w końcu nagrać film, bo to jest niepojęte jak daje się miziać :wub:

DSC_6079.JPG

A tu kilka portretowych :)

DSC_6088.JPG

DSC_6097.JPG

DSC_6098.JPG

podrik, nie bij mnie - musiałam mu futro przyciąć! Obiecuję, że odrośnie xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zdjęcia są śliczne :wub: :wub:

i nie mam nic przeciwko artystycznym schodom :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na pysiu futerko tak artystycznie rozczochrane czy przetarł piłując pręty? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pręty piłuje jedynie jak siedzę przy lapku wieczorem i jest pora wybiegu, a ja "nie zauważę", że on już siedzi przy drzwiczkach i czeka ;)

Z tym pyszczkiem to jest ogólnie wesoła sprawa, bo u ciemnych chomików (np. Bambus, który prętów w ogóle nie ruszał) też były takie "prześwity" w futerku w zależności od ujęcia - u jaśniejszych osobników chyba tego nie widać po prostu aż tak. Taka teoria w sumie.

Artystycznie to on ma przycięte futerko - nawet nie wiecie ile fura z niego "schodzi" przy takim zabiegu xD Przy okazji zdjęcie z serii - próbujemy złapać "pozycję zootechniczną" z przymrużeniem oka :D 

DSC_6099.JPG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

gryzipiórek się zrobił :D hahaha :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ładny profil ma, i kudłaty nieziemsko :) A fryzura... kurde, matka, fryzjerki to z Ciebie nie będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem.. wstyd mi, dlatego proszę o wyrozumiałość - pierwszy raz strzygłam chomika (podrik to lepiej idzie jakoś) :D Za to mam wprawę w "wygalaniu" psów - może Arbuza też by mi było łatwiej opitolić na łyso.. tylko bym chyba już go nigdy nie zobaczyła po takim numerze xD

Najciężej obcina się te włoski za uszami i przy przednich łapkach - nagle te jego uszy są jeeeeszcze większe i pchają się pod nożyczki..  :wacko: Ale podobno, zawsze może być gorzej, nie? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Arbuz, co słychać? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko dobrze u niego :) Poza tym, że znowu go przystrzygłam, to jest cacy xD

DSC_6165.JPG

DSC_6172.JPG

A teraz niecny czyn ujmowania chomiczej objętości :P Wybaczcie bałagan na biurku, ale akurat skończyłam śniadanie jak Arbuz się wynurzył żeby coś wszamać i skorzystałam z okazji xD

20150203_153248.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I jak zniosl obcinanie wloskow?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...