Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Risa, zrób zdjęcie jak śpi do góry brzuchem!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Próbowałam, ale mam za duży obiektyw w lustrze :P A telefonem to wyłazi bohomaz jakiś.. Arbuzowi się ciężko zdjęcia robi, bo czarny jest cały i puchaty. Cały czas próbuję, ale cóż.. mam nadzieję, że zdążę ustrzelić. Tak samo poluję na ziewanie, ale z tym chyba będzie łatwiej i tak :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja się przejechałam właśnie do IKEI specjalnie po słoiki i ... nie kupiłam. Jakoś na żywo mi się nie spodobały, duże to strasznie i ciężkie. Chciałam też wyciąć obok w Leroyu HDF do zrobienia wybiegu ale maszyna im się popsuła... Nosz ku....kurydza.

Risa, to może trza zainwestować w jakiś lepszy sprzęt bo to niemal grzech żeby Arbuzowi zdjęć nie robić :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oj tam, duże, w kątku klatki/akwarium stoi, do połowy w trotkach zakopany...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Joanna, jeśli Nikon D7000 to nie jest dobry sprzęt (ale umiejętności to druga sprawa xD) to nie wiem czego oczekujesz :D :P Tylko obiektyw mam niestandardowy do niego i to jest kłopot, bo 18-200 mm, a to już krowa za duża żeby robić zdjęcia w klatce (gdzie zasłaniają logsy/mostki/drabinki itd.). :P Mam zamiar odkładać na drugi obiektyw, ale są inne wydatki - jak zawsze xD A telefon nie w każdym otoczeniu daje rade niestety - w klatce niekoniecznie wychodzi mu to co bym chciała (dużo zależy od pory dnia i światła), ale próbujemy ;) Powyższe zdjęcia Arbuza chyba nie są takie tragiczne? :P

Słoiki jest dość duży, ale właśnie sprawdza się ok.. a Arbuz i tak zajmuje połowę już, więc czy taki duży to nie wiem :D Te z IKEA mi też się średnio podobają - dlatego swój mam z jakiegoś pobliskiego sklepu z przyborami kuchennymi (wcześniej w nim suszone warzywa trzymałam - teraz mam inny słój na to) xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A właśnie, powiedzcie jak duże wybiegi robicie z tych płyt? Bo ja przyznam się, że puszczałam Groszka a teraz Szarusia w przedpokoju, odgradzając od kuchni, bo w kuchni więcej miejsc do wpakowania się i problemu z wyjściem ;) Ale myślę teraz o zagrodzie, przynajmniej lepiej ma się na oku chomisia, bo w przedpokoju częstym miejscem było miejsce podszafkowe i posiadówki pod nią...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakoś na żywo mi się nie spodobały, duże to strasznie i ciężkie.

Powiedz to Gobi, która ledwo się obraca w tym słoiku i suwa nim po terrarium :P :P

Joanna, jeśli Nikon D7000 to nie jest dobry sprzęt (ale umiejętności to druga sprawa xD) to nie wiem czego oczekujesz :D :P Tylko obiektyw mam niestandardowy do niego i to jest kłopot, bo 18-200 mm, a to już krowa za duża żeby robić zdjęcia w klatce (gdzie zasłaniają logsy/mostki/drabinki itd.). :P

Bosze, to ja mam biednego tego Nikona... :P ide się wstydzić do kąta :P Dobrze że obiektyw tez mam 18-200 :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Te swoje łapki wyglądają jak takie dziecięce rączki, uroczy jest :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

podrik, wiesz.. nie sprzęt, a umiejętności się liczą - a Twój nikoś fajny jest przecież, co chcesz od niego! :P Aparat nie jest mój w sumie - należy do taty (a wiesz jaki on jest czasami, bo w Pradze opowiadałam co nieco xD), ale głównie ja robię zdjęcia (czy to wyjazdy, czy to zwierzaki, imprezy rodzinne). 

Dalej temat słoika.. :D Arbuz też zajmuje ponad połowę słoja jak się "rozplackuje".. :P Teraz czekam aż dojdzie waga i zobaczymy ile mu przybyło przez te kilka dni. Co jak co, ale zjeść to on lubi - na szczęście lubi też spać i biegać :D

A.. i mama go dzisiaj miziała, uznając, że to najfajniejszy chomik jakiego do tej pory widziała i jaki był u nas w domu. Należy docenić, bo ona się gryzoni ogólnie nieco obawia, a jego wzięła na ręce i dobrą chwilę delikatnie miziała :wub: No, i przez nią jest nazywany "Puszkiem Okruszkiem" - choć bardziej Puszek Nie-Okruszek powinien być, ale co tam xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A właśnie, powiedzcie jak duże wybiegi robicie z tych płyt? Bo ja przyznam się, że puszczałam Groszka a teraz Szarusia w przedpokoju, odgradzając od kuchni, bo w kuchni więcej miejsc do wpakowania się i problemu z wyjściem ;) Ale myślę teraz o zagrodzie, przynajmniej lepiej ma się na oku chomisia, bo w przedpokoju częstym miejscem było miejsce podszafkowe i posiadówki pod nią...

Ja planuję zrobić 180x60 :D

Przedpokój to najlepsze miejsce do wypuszczania jeżeli się ma taki tradycyjny, w którym zamyka się po prostu drzwi do wszystkich pokoi. Teraz takiego nie mam ale może za miesiąc po przeprowadzce będę taki miała i zagroda mi się na kij przyda...

Risa, Arbuz powinien być brązowy - wtedy byłby z wyglądu idealną kulką lodów czekoladowych :)

Na temat mam i chomików - moja mama przywiązała się do pierwszego chomika 20 lat temu i nawet płakała po nim. A ponieważ jest twardzielką to od tej pory twardo nie przywiązywała się do kolejnych chomików, żeby potem nie płakać :D Ona to z kolei głaszcze chomiki tak bardziej elmirkowato, że im gały wychodzą z orbit...  <_<

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

podrik, wiesz.. nie sprzęt, a umiejętności się liczą - a Twój nikoś fajny jest przecież, co chcesz od niego! :P

dużo 'chcę' od niego, bo nie robi tego, co chcę... <_<

jest biedny, ma mało pól ostrości i wolno reaguje, a ostatnio często mi się już zacina (dużo zdjęć już zrobił..).. wyciskam z niego ile się da, ale i tak często zawodzi i mnie rozczarowuje...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam filmik :D Tylko radze wyciszyć, niestety - nie panuję nad tym co gadam niekiedy i no.. :D

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale go spociłaś :P hahaha :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oj no.. miętoliłam go chwilę wcześniej (zresztą, jak przez większość filmu), a jest tak gorąco + on ma futerko takie, że od razu widać wszystko :D

Kizi mizi idź, idź.. xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poczochrany na całego, ale pamiętajmy o tym, że poczochranie jest miarą miłości :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Iza, gadasz tak samo, jak my ;) Mnie się śmiać chce jak rozmawiam z moim TŻ przez telefon i nagle słyszę "o jejku, duże przyszło, cześć Boo" xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No.. zawsze chciałam dużego, solidnego chomika. A poza tym, że duży to z charakteru jest idealny :) Wczoraj łaził sobie po biurku i się "bawiliśmy", aż w pewnym momencie znowu zrobiłam filmik.. niestety, na koniec ukradł mi orzeszka (i tak by go dostał, ale no.. xD).

Uwielbiam go! :wub: Oj, warto było czekać tyle czasu  ^_^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mały poduszkowiec się przypomina :) Waga wczoraj wskazywała 145g, więc chłopak już nieco zwolnił, ale ciągle rośnie. No, i futerko póki co równo idzie, więc podrik może być dumna - może obejdzie się bez firanek rożnej długości :D

DSC_4447.JPG

DSC_4449.JPG

DSC_4455.JPG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brrr, nie cierpię firanek...

Arbuz - trzymaj się jak najdalej od takowych! :P

Edytowane przez podrik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O przepraszam bardzo, nie zgadzam się w imieniu Dropsa! Firanki są ładne! (choć niepraktyczne.)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O przepraszam bardzo, nie zgadzam się w imieniu Dropsa! Firanki są ładne! (choć niepraktyczne.)

Standard się z Tobą nie zgadza :P

The fur shall be soft, very dense, and evenly long over the entire top surface of the body, excluding the face, where it shall be shorter.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Matko jakim słownictwem napisane... :D

Dobrze że Drops angielskiego nie zna, to się nie dowie przynajmniej że on "niestandardowy" :D

DSC_4449.JPG

Tu wygląda jak bulwa, bakłażan jakiś się robi z niego :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...