Skocz do zawartości

Już tylko Nindża

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś była ostatnia dawka antybiotyku Koparki. Hip hip hurra! Mam nadzieję że jutro nie dostanie kolejnej od weta choć chyba nie jest tak zupełnie ok...

Bonkers wczoraj okazała się potworem. Koparka stoi w nogach łóżka, w przezroczystej chorobówce. Słyszę nagle jakieś haps haps ze strony Bonkersa skierowanego kuprem w moją twarz a przodem do chorobówki. Patrzę - Bonkers kłapie zębami w powietrzu na ścianie chorobówki, a za szybką stoi Koparka na dwóch nóżkach zupełnie nieświadom, patrzy na psa ciekawie i nie wie zupełnie co na niego czyha... icon_rolleyes.gif O ty psie niewierny jeden...

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 1,7k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jak dobrze, że maluch ma już nowy domek. Będziemy czekali na zdjęcia ;)

jej szczęście:) masz wspaniałego chomika :)

Cześć Drops! :)

Naprzeciwko stał kotlet, co się do dziwisz?;)

Odnośnie mojej nieodwzajemnionej miłości do Koparki... To jak z plakatami boysbandów, choć w moim przypadku to były to zdjęcia kapel metalowych oraz pochodnych ;), zawsze bardziej lubiłam Bardzo Męskich Mężczyzn a nie tych pięknych amorków o wyżelowanej grzywce ;).

Odnośnik do odpowiedzi

sarsaparilla, sugerujesz że Koparka jest chomiczym odpowiednikiem Nergala? :D

Całe szczęście że ta psina taka mało mobilna i mało chytra - do gryzoni się nie dostanie, świń się raczej boi na szczęście, chomiczych klatek nie otworzy... Ale takiego kota bym się bała mieć bo mam wrażenie że znalazł by sposób żeby dorwać chomiki. Dlatego kotów mieć nie mogę a chętnie bym miała... ostatnio poznaliśmy takiego fajniutkiego lecznicowego koteła bez łapki, bardzo ufny i tak się troszkę nawet zastanawialiśmy z Teżetem, ale jednak nie...

Odnośnik do odpowiedzi

Kopara wygląda mi raczej na Edwarda Douglasa z mojego ukochanego Midnight Syndicate, gotyckiej formacji tworzącej piękną muzykę instrumentalną, przez jego zamyślone spojrzenie i upodobanie do undergroundu czyli spania pod miską z ziołami ;). Nergala osobiście nie trawię, showman za dychę.

Nie wiem czy to zbieg okoliczności ale te małe pieski wydają mi się bardzo zawzięte. Miałam 3 psy, owczarka niemieckiego, dobermana i am staffa, każdego z piknym rodowodem, o stabilnych charakterach. Każdy z nich uwielbiał małe stworzonka, każdy uciekał wręcz przed jazgotliwymi jamnikami, ratlerkami itp., traktowali je jak coś kruchego, co należy omijać z daleka. Zdarzały się takie osobniki, które były miłe ale większość zawsze obszczekiwała nasze duże psy, część podgryzała nawet po łapkach ale również w takim przypadku wszystkie nasze psy je omijały.

Kiedyś też pisałam, że w latach 80tych miałam chomika syryjskiego, jak uciekał, zawsze znajdywaliśmy go śpiącego z dobermanem. Teraz wiem, że to niedopuszczalne ale wtedy nikt o tym nie wiedział.

Edytowane przez sarsaparilla
Odnośnik do odpowiedzi

to chwała dobermanowi że taki miły i niejedzący był :)

hmmm no tak patrzę na tego pana, patrzę, i jednak Koparka mi się bardziej podoba :D

maluchy są wredne bo muszą prove themselves, muszą udowodnić że mają w sobie tego wewnętrznego wilka, jak Wielki Fido z Prachetta :D Wielki pies nic już nie musi, i tak się go boją :D 

Odnośnik do odpowiedzi

Trzymam kciuki za Koparkusa, coby już nie musiał wcinać chemii.

Co do Pratchetta, popieram. Uwielbiam. Nie ma to jak marchewizmy. Jesienią ma wyjść kolejny tom.

Edytowane przez najka
Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam cały praczetowy zbiorek, zbierany od lat nastu :)

Dziś był sądny dzień... wszystkie gryzonie poszły na przegląd...

https://www.facebook.com/opowiesciswinskiejtresci/timeline/story?ut=43&wstart=0&wend=1443682799&hash=823251493783976012&pagefilter=3

Koparkę prawdopodobnie czeka operacja - ma podwijającą się powiekę...

Majkę być może czeka wycinanie cyst z układem rozrodczym...

fun fun fun fun

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawa jestem tej operacji, bo Borys tez ma ten problem. Jednakże największy wrocławski spec od gryzoni stwierdził, że szanse na poprawę są niewielkie, a problem lubi nawracać. U was pewnie jest lepszy sprzęt i lepsi specjaliści.

Koparce kibicujemy razem z Edkiem!

Odnośnik do odpowiedzi

Koparkę dźgała po oku takim paseczkiem z barwnikiem - potem pod ultrafioletem to się świeciło na zielono - pokazało to że w jednym miejscu oko jest szorowane, przez rzęsy chyba?

moja wetka to dr Kasia Kacprzak Kamińska, myślę że najlepsza lub jedna z najlepszych wetów gryzoniowych warszawskich. Mówiła że wycina się kawałek skóry nad okiem i zszywa to, a przez to powieka jest bardziej podciągnięta do góry... Koparka będzie jak po liftingu wyglądać... -_- 

Zwątpiłam trochę bo okazuje się że przez ten rok wydałam na weta od gryzoni około 4 tysiaki... :( 

Odnośnik do odpowiedzi

4 tysie, wow, Twoja gromadka dzieciaków kosztuje.

Co do operacji Koparki, jedna z moich koleżanek choruje na jakąś chorobę, która objawia się m.in. opadającymi powiekami i tez miała takie zabiegi, z opisu identyczne jak Koparkowy ma być.

Pozostaje mi współczuć prosiom, chomiczom :) i twojemu portfelowi.

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki, coś mi się zdaje że Koparki operacja nie ominie...  :unsure: Biedny placuszek, naprawdę mam mnie dość bo go męczę kroplami a do tego od chyba 2 tygodni musi siedzieć w papierkach w chorobówce... a jeszcze ze 2 tygodnie pewnie go tam czekają...

Odnośnik do odpowiedzi

Najpierw zobaczyłam posta Iry pod zdjęciem Gobi w Podrikowie,

a później już sama Ira u siebie podała informację. Znamy się z wystaw i na mojej tablicy też pojawiła się ta smutna wiadomość, że Smillka odeszła trochę ponad tydzień temu, 19.09 :( Ira bardzo to przeżywa... Aż mnie ścisnęło...

Odnośnik do odpowiedzi