Skocz do zawartości

Oddam młodego chomika syryjskiego

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam do oddania młodego chomika syryjskiego z kinder niespodzianki. Chomik jest zdrowy, nie gryzie i jest oswajany. Jest czarno biały, samiczka. Chomik jest w Lęborku ( pobliże Trójmiasta). Nie oddam na pokarm i do złych warunków ani jako prezent. Zainteresowanych prosze o kontakt na forum lub na maila - krystian1772@gmail.com, na prosbe moge dodać zdjęcia. Chomik kończy dziś 5 tygodni.

Odnośnik do odpowiedzi

Mam kilka, porobię jeszcze i wrzucę wieczorem, żeby chomików nie budzić :)

E: Przepraszam, ale dzisiaj nie dam rady wrzucić zdjęć, wszystkie są u dziewczyny, a ja nie mam u siebie żadnego zdjęcia.. Jutro w miarę możliwości postaram się wrzucić.

E2: a18af780a1e4a9f7gen.jpg

d8b3856c9d2098ebgen.jpg

4782093fa3266836gen.jpg
  :)

Edytowane przez labedz
Odnośnik do odpowiedzi

To samo mówię ;p urodził się w tym miocie jeszcze taki siwy, jeszcze bardziej myszasty z koloru i pyszczka, wszystkie strasznie pocieszne i ciągną już na ręce ;)

Odnośnik do odpowiedzi

To samo mówię ;p urodził się w tym miocie jeszcze taki siwy, jeszcze bardziej myszasty z koloru i pyszczka, wszystkie strasznie pocieszne i ciągną już na ręce ;)

A sobie nie zostawisz? ;)

Odnośnik do odpowiedzi

Urodziły się cztery, ja biorę dwa, dziewczyna chce zostawić jednego, ale nie ma na klatke i ma nieduże mieszkanie, więc musi się troche spiąć, ja już jednego mam więc będę miał 3, a pewnie wziąłbym go gdybym miał pieniądze, a na razie ich brak i nie zapowiada się inaczej. Dlatego chciałbym i temu zapewnić dobry dom.

Odnośnik do odpowiedzi

Urodziły się cztery, ja biorę dwa, dziewczyna chce zostawić jednego, ale nie ma na klatke i ma nieduże mieszkanie, więc musi się troche spiąć, ja już jednego mam więc będę miał 3, a pewnie wziąłbym go gdybym miał pieniądze, a narazie ich brak i nie zapowiada się inaczej. Dlatego chciałbym i temu zapewnić dobry dom.

Aha, teraz już rozumiem :)

W tym linku, nie wiem, czy zaglądałeś, ktoś jeszcze niedawno poszukiwał:) http://forum.e-chomik.pl/topic/13620-wezme-chomika-syryjskiego/

Odnośnik do odpowiedzi

Już tam napisałem. Transport jest serio praktycznie zawsze do ogarnięcia, przykładów na tym forum jest wiele :) Gdzie jeszcze mogę napisać ogloszenie bez obawy o terrarystów?

Odnośnik do odpowiedzi

Już tam napisałem. Transport jest serio praktycznie zawsze do ogarnięcia, przykładów na tym forum jest wiele :) Gdzie jeszcze mogę napisać ogloszenie bez obawy o terrarystów?

:)

Może tutaj  :huh:

https://www.facebook.com/pages/Chomiki-hamsters/160453220719683?ref=profile

E: widzę, że na FB adoptuj już byłeś, więc wywalam ;)

Edytowane przez AniaK
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...