Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zbieram wszystkie opcje adopcji w jedno miejsce, aby osobom szukającym swojego pluszaczka ułatwić zadanie.

http://adoptujchomika.weebly.com/

i fejsbukowa, aby popularyzować ta właściwą: https://www.facebook.com/adoptujchomika1

Jak serwis adopcyjny e-chomika 'wróci do życia' - to wtedy chętnie wymienię link na 'lepszy model' :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobry pomysł, dopóki e-chomik nie ruszy, bo było już kilka osób, które pytało o adopcję.

Chomik nie będzie trzymany zwierząt stadnie – każdy chomik będzie miał swoją klatkę i będzie trzymany pojedynczo.

Pierwszy rzut oka - do poprawy. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwszy rzut oka - do poprawy. :P

przerabiałam swój tekst - jak widać mi nie poszło :P Strona powstała w jedno popołudnie, więc proszę mi wybaczyć :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bez czepialstwa - chęć wsparcia czytelności strony. :)

Aczkolwiek zdanie cudowne na poprawę humoru, tego potrzebowałam. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie mam pretensji - jak najbardziej dziękuje :) sama jeszcze jednego babola znalazłam :D

myślę, że się przyda, zwłaszcza tez notka o tym jak adoptować z ogłoszenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Świetny pomysł z tą stroną - zawsze to szansa dla większej ilości zwierzaczków na nowy, dobry domek, zwłaszcza, dopóki strona adopcyjna nie jest uruchomiona.

Bardzo dobre info dla nowych opiekunów - szczególnie tych co nie mają wiedzy o potrzebach chomików. Mogą poczytać i zastanowić się, czy faktycznie dadzą radę opiekować się właściwie maluszkiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi