Skocz do zawartości

Dyniowa Grządka

Rekomendowane odpowiedzi

• Odpowiedzi 320
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

:)  

Flet poprzeczny patyczkowy :D

Szczęśliwego nowego roku :) Zdrówka przede wszystkim :) 

• 1 month later...

No właśnie... Plami jeszcze, niby mam się tym nie martwić i poczekać jeszcze trochę o ile nie jest to obfite, ale jak mam się nie martwić, no jak? :( Jeszcze skonsultuję to z innym specjalistą, ale mam już dość tego stresu i zmartwień, aż sama się pochorowałam. Całe szczęście mała czuje się dobrze, humor i apetyt dopisują i energii ma całkiem sporo jak na taka w sumie już starszą panią. 

Odnośnik do odpowiedzi

Szwy miała zdjęte tydzień po operacji i wyglądało to tak:

12395058_866450673473937_300800266_n.jpg

Na brzusiu nie ma już śladu po krojeniu. Brokułek czuje się bardzo dobrze (odpukać) i szykujemy się do imprezy urodzinowej. W styczniu kończy dwa latka, więc trzeba zorganizować coś przesuperowego blowcandle.gif

Odnośnik do odpowiedzi

Kciuki bardzo się przydały, dziękujemy, Brokułek czuje się dobrze, choć jak na starszą panią przystało, dużo bardziej się oszczędza i bardzo dużo śpi. Ożywia się dopiero na wybiegu :)

A z okazji zbliżających się Świąt, zadumani Trzej Królowie :D

12244736_871885689597540_394503304985425

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 months later...

Brokułek jest już 3 miesiące po operacji. Czuje się dobrze, sporo śpi, ale miewa też dni, w których roznosi ją energia. Dzielna babcia.

Niestety z moim drugim Przyjacielem jest źle. Powoli żegnam się z Dyniem... icon_cry.gif

Oba chomiczki w okolicach stycznia skończyły dwa latka. 

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...